RTU oktobrī sāksies sagatavošanas kursi

7. septembris, 2017
Zīmēšanas kursi palīdzēs sagatavoties iestājeksāmeniem

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) oktobrī sāksies sagatavošanas kursi fizikā, ķīmijā, matemātikā un zīmēšanā. Kursi palīdz sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un veiksmīgām studijām RTU, kā arī padziļina zināšanas konkrētā mācību priekšmetā.

Fizikas kursi tiek organizēti divās grupās – trešdienu vakaros un sestdienās, sāksies attiecīgi 4. un 7. oktobrī un notiks Valdena ielā 3/7 219. auditorijā un Āzenes ielā 12/116. auditorijā. Kursi ilgs līdz maijam.

Ķīmijas kursi sāksies 14. oktobrī un notiks Paula Valdena ielā 3, 272. auditorijā. Kopumā notiks 12 nodarbības, kas noslēgsies 28. aprīlī.

Matemātikas kursi tiek organizēti divās grupās – ceturtdienu vakaros un sestdienās, sāksies attiecīgi 5. un 7. oktobrī un notiks Kronvalda bulv. 1, 234. auditorijā. Kursi ilgs līdz maijam.

Zīmēšanas kursi paredzēti studiju programmu «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains» reflektantiem un notiks Ķīpsalas ielā 6, 435. telpā.

Papildu informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments