Bakalaura līmeņa studijas

RTU fakultātes piedāvā daudzpusīgu tehnisko un inženierzinātņu izglītību. Fakultātēs valda senas un klasiskas augstākās akadēmiskās un profesionālās izglītības tradīcijas, tiek sagatavoti augsti kvalificēti un mūsdienu darba tirgū pieprasīti speciālisti. Studijas notiek arī RTU Rīgas Biznesa skolā un četros reģionālajos centros.

Studiju programmas

Ikviens, kuru interesē inženierzinātņu joma, RTU piedāvājumā atradīs kaut ko sev piemērotu.

Uzņemšana

Uzzini, kad un kā notiek pieteikšanās studijām vienotajā pieteikšanās sistēmā, kādi centralizētie eksāmeni ir nepieciešami, ko nozīmē prioritāšu sistēma un cik budžeta vietas paredzētas studiju programmā.

Studiju kursi

Studiju kursu reģistrā var iepazīties ar RTU pieejamajiem studiju kursiem. Tāpat arī studenti var reģistrēties brīvās izvēles (C daļu) kursiem, bet klausītāji pieteikties uz sevi interesējošiem kvalifikācijas celšanas kursiem.

Studiju un sesiju grafiki

Uzzini nodarbību laikus un sesijas grafiku!

Fakultātes

Deviņas RTU fakultātes piedāvā daudzpusīgu tehnisko un inženierzinātņu izglītību. Fakultātēs valda senas un klasiskas augstākās akadēmiskās un profesionālās izglītības tradīcijas, tiek sagatavoti augsti kvalificēti un mūsdienu darba tirgū pieprasīti speciālisti.

Noslēguma darbu publiskā datu bāze

Noslēguma darbu publiskajā datu bāze varat iepazīties ar RTU izstrādātiem noslēguma darbiem. 

Studijas ārzemēs

Izmanto iespēju studēt ārzemēs!

Studijas