RTU Talantu programma

RTU Talantu programma

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Talantu programma sper lielu soli pretī Latvijas jaunajiem talantiem un dod skaidru signālu potenciālajiem studentiem, ka valstij rūp talantīgi, motivēti un mērķtiecīgi jaunieši.

Tā RTU jaunās iniciatīvas – Talantu programmas – atklāšanas pasākumā 27. augustā sacīja Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks ekonomikas un finanšu jautājumos Valdis Dombrovskis, kurš piekritis būs par Talantu programmas patronu.

RTU Talantu programmas mērķis ir piesaistīt inženierzinātņu studijām talantīgus jauniešus no visiem Latvijas reģioniem. RTU jaunajiem studentiem piedāvās individuālu studiju plānu, jo viņiem ir daudz plašākas un specifiskākas zināšanas eksaktajos priekšmetos nekā daļai viņu vienaudžu, kā arī papildus viņiem būs iespēja pilnveidot savu personību un prasmes lekcijās un semināros un strādāt ar individuāliem mentoriem. Pirmie studijas šajā programmā sāks vairāk nekā 30 jaunie studenti – absolventi no desmit Latvijas skolām, kā arī RTU Inženierzinātņu vidusskolas absolventi. 

RTU Talantu programmas atklāšana

Studijas

_