Izmēģinājuma datubāzes

Izmēģinājuma datubāzes pieejamas uz laiku, lai novērtētu to nepieciešamību RTU. Ja uzskatāt, ka RTU nepieciešams datubāzi abonēt, lūdzu, rakstiet RTU Zinātniskajai bibliotēkai vai arī ierosiniet šeit.

Datubāzes pieejamas visos Centrālās bibliotēkas, filiālbibliotēku, RTU datortīklā reģistrētajos datoros un RTU portālā ORTUS (Bibliotēka – E-resursi).

Konsultācijas par datubāžu lietošanu un meklēšanu tajās sniedz Informācijas un tehnoloģiju nodaļa – tālr. +371 67089102, e-pasts: , RTU Zinātniskā bibliotēka.

Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA

RTU Zinātniskā bibliotēka piedāvā iepazīties ar Proceedings of the National Academy of Sciences of the USA (PNAS) e-žurnālu.  PNAS ir daudznozaru zinātnisks žurnāls: Zemes, atmosfēras un planētu zinātnes, Matemātika, Lietišķā matemātika, Fizika, Ekoloģija, Vides zinātnes, Statistika, Datorzinātnes, Ķīmija, Bioķīmija. Publicē pētījumu ziņojumus, komentārus un pārskatus.

Atvērt datubāzi

University Library Online

Līdz 31.05.2018. pieejama University Library Online.

University Library Online ir elektroniska bibliotēka, kas nodrošina piekļuvi vadošo Krievijas izdevniecību mācību un zinātniskajām e-grāmatām. RTU lietotājiem pieejamas daudzas pilnteksta grāmatas krievu valodā. Iesākam meklēt izdevumus rubrikās: Dabaszinātnes un Tehniskās zinātnes.

Pilns elektroniskās bibliotēkas saturs nav pieejams.

Datubāzes adrese: http://biblioclub.ru

Taylor&Francis Group eBooks

taylor francis ebooksTaylor&Francis Group eBooks piedāvā izmēģināt Routledge, CRC Press, Garland Science, AOCS Publishing u.c. izdevniecību e-grāmatas. Taylor & Francis eBooks ir vienota platforma vairāk nekā 90000 e-grāmatām dažādās nozaru kolekcijās: Chemicalengineeringnetbase, Chemistrynetbase, Nanonetbase, Businessnetbase/Managementnetbase, Civilengineeringnetbase, Computersciencenetbase, Itechnetbase, Electricalengineeringnetbase, Energyandcleantechnologynetbase, Environmentalsciencenetbase, Generalengineeringnetbase, Itechnetbase, Industrialengineeringnetbase, Informationsciencenetbase, Mathnetbase, Mechanicalengineeringnetbase, Materialsnetbase, Physicsnetbase, Polymersnetbase, SCI-Technetbase, Statsnetbase u.c. Izmēģinājumā pilnie teksti pieejami e-grāmatām ar zaļu aplīti.

Datubāzes adrese: https://www.taylorfrancis.com/

Taylor&Francis Group eBooks datubāze pieejama līdz 2018. gada 30. aprīlim.

 

Studijas