Identifikācijas kartes (studentu apliecības)

 

Vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments ir RTU studentu apliecība. Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).

Kāpēc vajag RTU studenta apliecību?

  • No 2015./2016. studiju gada rudens semestra kā vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība.
  • Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).
  • Iespēja izmantot RTU bibliotēkas pakalpojumus.

Studentu apliecību saņemšana un pagarināšana
Vecāko kursu studenti, kas vēlas pagarināt savas identifikācijas kartes, sākot no 2. septembra aicināti ierasties Studentu servisa centā, Āzenes ielā 6 (1. stāvā).

1. kursa studentiem

1. kursa studenti, kuri būs nobildējušies klātienē vai ievietojuši bildi ORTUSā laika posmā no 22. jūlija līdz 24. augustam, varēs saņemt savu RTU ID karti 2. septembrī informatīvajā sēdē savā fakultātē.

Līgumu parakstīšana un fotografēšanās klātienē RTU ID kartēm 1. kursa studentiem: 22.–26. jūlijam plkst. 9–18 Arhitektūras fakultātē (Ķīpsalas ielā 6., 1. stāvā).

Foto ievietošana ORTUS vai fotogrāfēšanās klātienē RTU Studentu servisa centrā (Āzenes ielā 6) RTU ID kartēm 1. kursa studentiem

Līdz 24. augustam ORTUS sistēmā vai  klātienē RTU Studentu servisa centrā (Āzenes ielā 6). Vairāk informācija par bildes ievietošanu ORTUSā.

Pirmā studentu identifikācijas karte ir bez maksas.

Apliecības pazaudēšanas gadījumā, jaunas kartes izgatavošanas cena – 8 Euro.

Studentu servisa centra darbalaiks

Kontakti

+371 67089364,
Whatsapp: +371 26363732
 

ISIC - starptautiskā studentu identifikācijas un atlaižu karte

ISIC tev noder ikdienā – tā ļauj iegūt
10 - 50% atlaides studentu kafejnīcās, jauniešu apģērbu veikalos, grāmatnīcās, kopētavās un citur.

Ar ISIC vari ceļot kur vien vēlies – to atpazīst vairāk kā 130 pasaules valstīs, tāpēc varēsi saņemt studentu atlaides transportam, kā arī muzejiem.

ISIC piedāvā izklaides iespējas – ISIC karšu lietotāji iegādājas biļetes uz vasaras festivāliem, teātriem un populāriem koncertiem ar labām atlaidēm visu cauru gadu.

ISIC kartes cena ir 7,10 EUR.

ISIC pieteikt var ar dažiem klikšķiem, izmantojot ORTUS sistēmu. To saņemt var ISIC ofisā vai pa pastu.

Ņem vērā, ka ISIC neaizvieto RTU studenta apliecību, jo nesniedz pieeju pakalpojumiem, kas pieejami īpaši RTU studentiem.

Pieteikties ISIC
  • Bez piesaistes Swedbank kontam

Ienāc savā ORTUS profilā, un spied uz ziņas par pieteikšanos ISIC kartei lapas augšpusē.

Izvēlies iespēju Pieteikties, piekrīti ORTUS informācijas nodošana ISIC kartes izveidošanai, aizpildi atlikušos tukšos laukus un izvēlies kartes saņemšanas veidu – klātienē vai pa pastu.

Plašāka informācija par ISIC kartēm

Studentu priekšrocības

Atlaides ar RTU identifikācijas karti (studentu apliecību).

Studijas

_