Identifikācijas kartes (studentu apliecības)

Identifikācijas kartes (studentu apliecības)

Vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments ir RTU studentu apliecība. Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes). 

Studenti, kuri jau pagājušajā studiju gadā izmantoja iespēju un izgatavoja RTU studentu apliecības šogad bez maksas varēs pagarināt to derīguma termiņu Studentu servisa centrā, Rīga, Āzenes ielā 6, Studentu dienesta viesnīcas 1. stāvā.

Kāpēc vajag RTU studenta apliecību?

  • No 2015./2016. studiju gada rudens semestra kā vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments kalpo RTU studentu apliecība.
  • Tā vienlaikus paredzēta kā elektroniska durvju atslēga (vairākās universitātes fakultātēs un filiālēs ieviestas elektroniskās durvju slēdzenes).
  • Iespēja izmantot RTU bibliotēkas pakalpojumus.
Studentu apliecību saņemšana un pagarināšana
1. kursa studenti, kas ir nobildējušies līdz 18. augustam, studentu identifikācijas karti saņems 3. septembrī savā fakultātē. Ja kādu iemeslu dēļ karte netiks paņemta, to varēs saņemt pie fakultāšu lietvedēm.
Studentiem, kas nenobildējās, ir jāierodas izgatavot studentu identifikācijas karti Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6 (1. stāvā).
Vecāko kursu studenti, kas vēlas pagarināt savas identifikācijas kartes, aicināti ierasties Studentu servisa centā, Āzenes ielā 6 (1. stāvā).
Papildu informāciju var iegūt rakstot uz vai zvanot +371 67089364.

Pirmā studentu identifikācijas karte ir bez maksas.

Apliecības pazaudēšanas gadījumā, jaunas kartes izgatavošanas cena – 8 Euro.

Studentu servisa centra darbalaiks

Kontakti

+371 67089364,
 

ISIC - starptautiskā studentu identifikācijas un atlaižu karte

ISIC tev noder ikdienā – tā ļauj iegūt
10 - 50% atlaides studentu kafejnīcās, jauniešu apģērbu veikalos, grāmatnīcās, kopētavās un citur.

Ar ISIC vari ceļot kur vien vēlies – to atpazīst vairāk kā 130 pasaules valstīs, tāpēc varēsi saņemt studentu atlaides transportam, kā arī muzejiem.

ISIC piedāvā izklaides iespējas – ISIC karšu lietotāji iegādājas biļetes uz vasaras festivāliem, teātriem un populāriem koncertiem ar labām atlaidēm visu cauru gadu.

ISIC kartes cena ir 7,10 EUR.

ISIC pieteikt var ar dažiem klikšķiem, izmantojot ORTUS sistēmu. To saņemt var ISIC ofisā vai pa pastu.

Ņem vērā, ka ISIC neaizvieto RTU studenta apliecību, jo nesniedz pieeju pakalpojumiem, kas pieejami īpaši RTU studentiem.

Pieteikties ISIC
  • Bez piesaistes Swedbank kontam

Ienāc savā ORTUS profilā, un spied uz ziņas par pieteikšanos ISIC kartei lapas augšpusē.

Izvēlies iespēju Pieteikties, piekrīti ORTUS informācijas nodošana ISIC kartes izveidošanai, aizpildi atlikušos tukšos laukus un izvēlies kartes saņemšanas veidu – klātienē vai pa pastu.

Plašāka informācija par ISIC kartēm

Studijas

_