RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Diploma pielikumi un diplomu kopijas

Diploma pielikumi un diplomu kopijas
  • Gatavojam apstiprinātu diploma kopiju. Diploma kopiju iespējams saņemt, ierodoties Studentu servisā Rīgā, Āzenes ielā 6 (1.stāvā) un līdzi ņemot diploma oriģinālu. Cenas iespējams apskatīt cenrādī.
  • Rīgas Tehniskās universitātes absolventi sākot ar 2018. gadu saņem elektroniski parakstītu diploma pielikumu. Diploma pielikuma oriģinālu ar drošu e-parakstu ir iespējams lejupielādēt Ortus sadaļā Studiju informācija. Studentu servisā izgatavojam elektroniski parakstīta diploma pielikuma apstiprinātu kopiju valsts valodā un angļu valodā RTU absolventiem (sākot no 2018. gada). Cenas iespējams apskatīt cenrādī.

Kā saņemt?

  • Nāc uz Studentu servisu Rīgā, Āzenes ielā 6 vai sūti savu pieprasījumu uz , norādot vārdu, uzvārdu, apliecības numuru;
  • Saņem apstiprinājumu;
  • Norādītajā dienā nāc pakaļ diploma pielikumam uz Studentu servisu.

Diploma pielikuma paraugs.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai diploma pielikums ir tas pats, kas sekmju izraksts?
Nē, diploma pielikums tiek izsniegts, kad ir absolvēta augstskola un tas satur informāciju par visiem studiju kursiem, atzīmēm un informāciju par izglītības līmeņiem. Tas ir oficiāls dokuments, kas tiek izsniegts kopa ar diplomu Sekmju izrakstu iespējams iegūt arī studiju laikā un tajā atspoguļoti apgūtie kursi, iegūtie vērtējumi un kredītpunktu apjoms.
Vai ir iespējams sagatavot diploma pielikuma apstiprinātu kopiju un nosūtīt to pa pastu?
Jā, ir. Nosūtīsim Jums rēķinu, kad saņemsim maksājuma uzdevumu no Jums, izsūtīsim dokumentu.

 

Ja ir papildus jautājumi, tad: