RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Karjeras diena

Mērķis: Informēt inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentus par attiecīgo nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem, satuvināt ar potenciālajiem prakses un darba vietu devējiem.


«Karjeras diena 2024» pulcē vairāk nekā 2400 studentu un 119 uzņēmumu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «Karjeras dienā 2024», Latvijā lielākajā profesionālās izaugsmes pasākumā, kontaktus ar studentiem, jaunajiem profesionāļiem, skolēniem un citiem interesentiem, kuri interesējas par prakses vai darba vietām, veidoja 119 Latvijas un starptautiskie uzņēmumi no dažādām nozarēm. Visplašāk jaunos kolēģus pasākumā meklēja informācijas tehnoloģiju un datorprogrammēšanas nozares uzņēmumi.

Pasākumā aktīvi piedalījās arī uzņēmumi, kuri nodarbojas ar dažādu preču mazumtirdzniecību, ražošanu, būvniecību, banku un finanšu pārvaldību, kā arī pārstāv aviācijas un pasažieru pārvadāšanas, ķīmijas, ar energoresursiem saistītās nozares. Pirmo reizi «Karjeras dienā» piedalījās uzņēmumi no veselības aprūpes nozare un kuģniecība.

Paralēli uzņēmumu aktivitātēm stendos un uz «Draugu skatuves» uzņēmumu pārstāvji diskutēja par darba un karjeras izaugsmes iespējām. «Iespēju telpā» notika uzņēmumu sagatavotās aktivitātes. Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties  arī klātienes intervijā «Darba tinderī» – sociālā uzņēmuma «Visas Iespējas» izstrādātā digitālā platformā, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku darba devēju un kandidātu tikšanos.

«Karjeras diena» notika 8. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. To apmeklēt tika aicināti visu Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti, pēdējo klašu skolēni un citi interesenti, lai klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus. Pasākuma atskats «Karjeras dienas 2024» foto galerijā un video .

Sekot līdzi aktualitātēm var mājaslapā un sociālajos tīklos FacebookInstagram un TikTok

Ikgadējo pasākumu rīko RTU Karjeras centrs, to atbalsta «Maxima Latvija», «Tet», «Latvijas Mobilais Telefons», «Magebit», Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, «Caverion Latvija».

Informatīvie atbalstītāji: cv.lv, prakse.lv, Nodarbinātības valsts aģentūra, cvmarket.lv.

Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā uzņēmumi ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025