RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Karjeras diena

Mērķis: Informēt inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentus par attiecīgo nozaru labākajiem un spēcīgākajiem uzņēmumiem, satuvināt ar potenciālajiem prakses vietu un darba devējiem.    

« RTU Karjeras diena» notika 20. reizi!

«RTU Karjeras diena», kas ir Latvijā lielākais profesionālās izaugsmes pasākums, notika 20. reizi. «Karjeras diena» norisinājās 17. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, 10.00-16.00, pulcējot vairāk nekā 110 Latvijas un starptautisko uzņēmumu no dažādām nozarēm. «Karjeras dienu» apmeklēt tika aicināti visu Latvijas augstskolu studenti, pēdējo klašu skolēni un citi interesenti, lai gūtu ieskatu darba tirgū, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus, kā arī piedalītos izglītojošos pasākumos – diskusijās, iedvesmojošos semināros un «ātrajās» intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu.

Paralēli aktivitātēm hallē, kur jaunieši tikās ar uzņēmumu pārstāvjiem, balkonā uz «Izaugsmes skatuves» norisinājās trīs dažādas diskusijas. Hallē uz «Draugu skatuves» atbalstītāju uzņēmumu pārstāvji dalījās ar pieredzes stāstiem par darbu un karjeras izaugsmi. «Iespēju telpā» notika uzņēmumu sagavotās aktivitātes.

Pasākumu atbalstīja: «Maxima Latvija», «airBaltic», «GoCardless», «Cognizant», «Innovative Travel Solutions (ITS)», «Magebit», «Latvijas Maiznieks». Informatīvie atbalstītāji: «Prakse.lv», «CV online Latvia».

«RTU Karjeras diena 2023» pasākums Facebook, seko līdzi jauniemiem Instagram un TikTok.
Dažādu jautājumu vai neskaidrību gadījumā uzņēmumi ir aicināti sazināties ar RTU Karjeras centru  vai +371 67089025