RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Sadarbības iespējas

Lai viecinātu pozitīvas attiecības starp augstskolu un uzņēmumiem, organizācijām, piedāvājam dažādus sadarbības veidus:

 

Individuālās uzņēmumu tikšanās

Nākam klajā ar jaunu sadarbības piedāvājumu «Individuālās uzņēmumu tikšanās», kuru formātu piemeklēsim kopā - interesantāk, kā ierasts. Jebkuras idejas pamats un lielākā atšķirība no citām sadarbības formām – ēdiens! Nav noslēpums, ka katram studentam patīk gardi panašķoties. Apvienosim patīkamo ar lietderīgo. 
Ejot līdzi laikam, esam novērojuši, ka klasiskās uzņēmumu prezentācijas nav studentam pārāk aizraujošas, līdz ar to – ne students, ne uzņēmums nav apmierināti. Alkstam pēc kā interesantāka un inovatīvāka. Esam jau sagatavojuši pāris gatavas idejas. 

Vieslekcijas

Šī ir aktivitāte, kas ir iekļauta studiju programmu lekciju plānā. Vieslektori ir uzņēmumu darbinieki, kas dalās savā profesionālajā pieredzē un zināšanās, veicinot studentos dziļākas izpratnes veidošanos par to, kā zināšanas tiek pielietotas praksē, kā arī ļauj detalizētāk apzināt kādas nozares tēmu vai uzzināt nozīmīgākās aktualitātes. Karjeras centrs aicina uzņēmumus pieteikt savus vieslektorus un lekciju tēmas. Apkopotās tēmas tiks nodotas saskaņošanai attiecīgo studiju programmu direktoriem. Katras vieslekcijas norises laiks tiek plānots individuāli vienojoties.

Ekskursiju organizēšana

Piedāvājam iespēju organizēt RTU studentu grupu uzņemšanu savā uzņēmumā, parādot uzņēmuma darbības specifiku, darba vidi un darba procesus. Tādā veidā praktiski iepazīstinot studentus ar reāliem jomas procesiem un dot iespēju ielūkoties, iespējamā, nākotnes darba gaitā. 

Kopīgi projekti 

Karjeras centrs ir atvērts dažādām jaunām un vēl nerealizētām idejām. Apvienojot mūsu un uzņēmuma idejas un resursus, varam vienoties par kādu kopīgu jaunu pieredzi kā studentiem, tā arī iesaistītajām pusēm.

Konsultācijas

Ja Jūsu uzņēmumam ir radušies jautājumi par RTU studentiem, studiju procesu vai citi jautājumi, mēs ar prieku palīdzēsim.

Sazinieties ar mums zvanot: +371 67089025 , rakstot e-pastā:  , vai nākot ciemos Rīga, Āzenes iela 6, 1.stāvs