RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Izglītojoša filma «Zaļais pipars»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs ir uzņēmis piecas izglītojošas un atraktīvas īsfilmas, kuru pamatmērķis ir - sniegt praktiskus padomus veiksmīgas karjeras veidošanai.

Filma «Zaļais pipars 5»

 

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs aicina iepazīties ar piekto izglītojošo filmu par karjeras veidošanu «Zaļais pipars 5». 

Filma sniedz ieskatu plašajās iespējās, lai jau studiju vai pat vidusskolas laikā sāktu darbu pie savas profesionālās karjeras veidošanas. Filmas varoņi – žurnāliste Marta Selecka, dabai draudzīgā pārtikas uzglabāšanas materiālu «Bee in» idejas autore Ieva Sulutaura, jauniešu organizācijas «Avantis» pārstāvji – projektu vadītāja Marija Rācene un brīvprātīgo komandas līderis, skolēns Emīls Alps, RTU Karjeras centra projektu vadītāja un brīvprātīgā darba aktīviste Lelde Saleniece, «CVO Recruitment & Simplika» uzņēmumu grupas mārketinga un komunikācijas vadītāja Baiba Kreišmane un «Scandiweb» pārstāve Laura Laimīte dalās ar savu personisko pieredzi ārpus studiju aktivitātēs, stāsta par darba tirgus dinamisko attīstību, karjeras veiksmīgai attīstībai nepieciešamajām prasmēm, kā arī dalās pārdomās par to, kā šīs prasmes var attīstīt vēl pirms profesionālo darba gaitu uzsākšanas. 


Filma «Zaļais pipars 4»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs aicina noskatīties jau 4 izglītojošo filmu par karjeras veidošanu «Zaļais pipars».

Vai prakse arī ir darbs? Kā uzvedība sociālajos tīklos ietekmē izredzes iegūt sapņu darbu? Vai ir vērts strādāt paralēli studijām? Šie ir tikai daži jautājumi, ko filmas veidotāji – RTU Karjeras centrs – uzdeva filmas «Zaļais pipars» varoņiem – pavāram Mārtiņam Sirmajam, komiķim un Karaliskā improvizācijas teātra vadītājam Jānim Skutelim, AS «Latvenergo» ražošanas direktoram un valdes loceklim Mārim Kuņickim, SIA «Talentor Latvia» partnerei, personīgās izaugsmes trenerei Agatai Ančai, SIA «Talentor Latvia» partnerei un vecākajai konsultantei Gunitai Smirnovai, SIA «Inspired Digital» dibinātājam un vadītājam Artūram Mednim.

Šā gada filma būs interesanta gan tiem studentiem un jauniešiem, kuri ir jau uzsākuši savas profesionālās gaitas, gan arī tiem, kuri vēl tikai meklē savu pirmo prakses vai darba vietu.

Ceturtā «Zaļā pipara» daļa ir ar subtitriem angļu valodā, lai to varētu skatīties arī RTU ārzemju studenti.
 

Filma «Zaļais pipars 3»

Gatavojoties jaunam mācību gadam, RTU Karjeras centrs uzņēma trešo izglītojošo filmu par karjeras veidošanu “Zaļais pipars”.

Filmas “Zaļais pipars 3” galvenais mērķis ir iedvesmot jauniešus atrast savu profesionālo aicinājumu kā arī aplūkot populārus studiju izvēles iemeslus. Dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki dalās savā pieredzē, veiksmes faktoros, kā arī sniedz padomus jauniešiem, kuri ir uzsākuši vai tikai plāno savu karjeras ceļu.

Filmā piedalījās TV un radio raidījumu vadītājs Māris Grigalis, Viesnīcas Hotel Roma pārvaldītāja Linda Abu Meri, SIA DPA valdes loceklis Juris Vilders, Ražotājuzņēmuma SPILVA valdes priekšsēdētāja Lolita Bemhena, Ghetto Games kreatīvais direktors Renārs Zeltiņš, psiholoģe un psihoterapeite Diāna Zande.

 

Filma «Zaļais pipars 2»

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs ir uzņēmis izglītojošu un atraktīvu īsfilmu «Zaļais pipars 2», kuras mērķis ir iedvesmot jauniešus realizēt savus talantus, kā arī sniegt praktiskus padomus veiksmīgas karjeras veidošanai.

«Zaļo piparu 2» ir paredzēts demonstrēt lielākajās Latvijas skolās un augstākās izglītības iestādēs, kā arī publicēt tīmeklī, tādējādi par karjeras izvēles jautājumiem uzrunājot plašu jauniešu auditoriju.

Īsfilmas galvenie varoņi ir Latvijas un Pasaules Ielu vingrošanas sporta biedrības vadītājs un dibinātājs Māris Šlēziņš, Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks, uzņēmējs Valdis Kalnozols, raidījumu un pasākumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs, «AERODIUM» valdes priekšsēdētājs Ivars Beitāns un Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes grupiņa «Taurenīši».

 

Filma «Zaļais pipars 1»

Filma «Zaļais pipars 1» par karjeras veidošanu tapa vairākus mēnešus, piedaloties Latvijas vadošajiem uzņēmējiem, mūziķiem, aktieriem un vadošajiem personāla speciālistiem. Filmas galvenais mērķis ir iedvesmot jauniešus sekot savam sapnim, kā arī sniegt padomus veiksmīgas karjeras veidošanā.

Filmas «Zaļais pipars» varoņi dalās veiksmes faktoros, kas ir bijuši izšķirošie viņu karjeras veidošanā, sniedz ieskatu pieprasītākajās kompetencēs, prasmēs un nākotnes perspektīvākajās nozarēs, kā arī sniedz vērtīgus padomus jauniešiem, kuri ir tikko uzsākuši vai tikai plāno savu karjeras ceļu.

Filmā piedalījās: «Swedbank» personāla pārvaldes vadītāja Andželika Berga, uzņēmējs Māris Gailis, vice prezident human recourses «Airbaltic» corporation Daiga Ērgle, grupas «Prāta Vētra» dalībnieks Māris Mihelsons, Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis.

Filma «Zaļais pipars» tika demonstrēta lielākajās Latvijas skolās un augstākās izglītības iestādēs.