RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Sludinājumu izvietošana

e-karjera.rtu.lvPiedāvājam iespēju bezmaksas reģistrēties mūsu vakanču portālā https://ekarjera.rtu.lv/. Šis sniedz iespēju ātrāk un efektīvāk publicēt informāciju un sasniegt mērķauditoriju par Jums aktuālām prakšu vai darba vakancēm. Portāls ir veidots uz Prakse.lv bāzes, bet modificēts RTU vajadzībām.

Pamācība sludinājumu ievietošanai 


rtu_connectRTU Absolventu asociācija ir izveidojusi lielisku patformu RTUconnect.net , kurā uzturēt un veidot jaunus kontaktus ar bijušajiem kursa biedriem, mācībspēkiem vai vienkārši studentijas laika biedriem. Platformā ir iespēja reģistrēties arī uzņēmumiem un ievietot aktuālo informāciju, tajā skaitā aktuālās prakšu vai darba vakances. Reģistrē savu uzņēmumu un izbaudi RTUconnect iespējas!Diendienā mūs apciemo studenti, dažādu mērķu vadīti. Lai pie mums pavadītais laiks būtu produktīvāks un aizpildītāks, esam izveidojuši divas sludinājumu sienas uz kurām varam izvietot Jūsu jaunākās vakances! Viss, kas Jums jāizdara - jānosūta vakances fails (vislabāk .pdf formātā) uz epastu . Failu izdrukāsim mēs un izliksim uz sienas. 
Par plašāku reklāmas materiālu izvietošanu Rīgas Tehniskajā universitātē - vairāk informācijas ŠEIT.

Ja vēlaties izvietot sevis drukātu vakanci - lieliski! Gaidīsim ciemos Rīgā, Āzenes ielā 6, 1. stāvā. 

 


 

email_iconReizēm nemaz nav nepieciešams sasniegt visus RTU studentus, tikai kādu konkrētu fakultāti, kas sagatavo speciālistus īpaši Jūsu darbības jomai. Šādā gadījumā Jūsu atsūtītu vakanci nosūtām konkrētajai interešu fakultātes lietvedībai, kas izsūta informāciju studentiem epastos, vai kādā citā fakultātes iekšējā komunikācijas ceļā. Tādā veidā sasniedzot tieši Jūsu auditorijas studentus! 

 

       Jebkādu jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums
zvanot: +371 67089025 , rakstot e-pastā:  , vai nākot ciemos Rīga, Āzenes iela 6, 1. stāvs