RTU Studentu serviss
Parādīt izvēlni
RTU Studentu serviss

Uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula» (noslēdzies)

Uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula» (noslēdzies)

 


2011. gadā RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» biedri aizsāka ideju par jauno uzņēmējdarbības interesentu forumu «Biznesa sula». Jauno uzņēmēju forums «Biznesa sula», katru otro mēnesi aicināja vairākus uzņēmējus ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem – dalīties savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu no savām biznesa idejām. Foruma ietvaros ne tikai tika vadīta aktīva diskusija, bet arī nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai. Pieredzējušie uzņēmumu vadītāji un topošie uzņēmēji diskutēja par jauno uzņēmumu izaugsmes iespējām Latvijā, investīciju piesaisti, inovatīvu ideju attīstību Latvijas tirgū, mazo un vidējo uzņēmumu lomu jaunu darbavietu veidošanā u. c. Kopš 2017. gada forums tika pārtraukts.

 

 

Uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula» mērķis

Rosināt diskusijas topošo un jau atzītu uzņēmēju un zinātnieku vidū, šādā veidā veicinot gan jauniešu iniciatīvu mazo un vidējo uzņēmumu attīstībā, gan izglītojot uzņēmējus mentora programmas ietvaros.

Uzņēmējdarbības interesentu foruma «Biznesa sula» dalībnieku privilēģijas

  • Iespēja klātienē tikties un diskutēt ar Latvijā atzītiem uzņēmējiem un zinātniekiem.
  • Rast jaunus kontaktus.
  • ​Gūt pieredzi un jaunu informāciju uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Vēsture

2016. gads

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2016. gada 8. decembrī piedalījās pērļu medniece un «Andeles Mandeles» īpašniece Līva Jaunozola, kā arī pārstāvis no piedzīvojumu organizācijas «Lūzumpunkts».

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2016. gada 20. oktobrī piedalījās aksesuāru un apģērbu zīmola bērniem un viņu vecākiem «TRU:DE» dibinātāja Dace Upīte, kā arī dekoratīvo gaismekļu ražotāja «Dream Room» pārstāvji Tifānija Ieva Madarāja un Oskars Grenevics.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2016. gada 12. maijā latviešu tehnoloģiju uzņēmuma «Greynut» vadītājs Kristiāns Līcis, gaismas virteņu uzņēmuma «Cherry Picking» vadītājas – uzņēmuma mārketinga speciāliste Līva Vīgante un uzņēmuma finanšu speciāliste Egija Traube, un viens no koka pulksteņu ražošanas start-up «Acorn» dibinātajiem Gatis Melbārdis.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2016. gada 16. martā, svinību namā «Betsaida» ar savu biznesa pieredzi dalījas labdarības veikala «Otrā elpa» valdes locekle Sabīne Sīle-Eglīte un koprades telpas «TechHub Riga» projektu vadītāja Kristīne Korņilova.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2016. gada 3. decembrī, Kalnciema kvartālā viesojas pirmās kaķu kafejnīcas Latvijā «Minka Cat Cafe» līdzīpašniece Laura Pūce/Zane Kurme un dizaina produktu uzņēmuma «RixWood» īpašnieks Kalvis Kārkliņš.

2015. gads

Uzņēmejdarbības interesentu forumu «Biznesa sula», 2015. gada 10. februārī, restorānā «Dārzs», Rīgā,ar savu biznesa pieredzi dalījas delta robota 3D printeru ražošanas un pārdošanas uzņēmuma «Mass Portal» vadītājs Jānis Grīnhofs un bezvada mikrofona zīmola «Catchbox» viens no radītājiem un RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes absolvents Miķelis Studers.

Uzņēmejdarbības interesentu forumu «Biznesa sula», 2015. gada 22. aprīlī, SEB bankas Konferenču centrā viesojas personalizēta funkcionālo apģērbu ražošanas uzņēmuma «MINTprint» dibinātājs, RTU absolvents Mārtiņš Līsmanis un bērnu radošo izpausmju veicinošo rotaļlietu zīmola «DIP DAP» līdzīpašniece Sanita Giptere.

Video (DIP DAP) un video (MINTprint) no pasākuma.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula», 2015. gada 1. oktobrī, SEB bankas Konferenču centrā ar savu biznesa pieredzi dalījas radošās uzņēmējdarbības pārstāvis Edgars Viļums no «GIGI bloks» un Latvijas graudaugu pārslu zīmola «MILZU!» īpašnieks, RTU absolvents Enno Ence.

Pasākuma video.

Uzņēmējdarbības interesentu forumu «Biznesa sula», 2015. gada 20. oktobrī, restorānā «Pie Raunas vārtiem», Cēsīs, piedalījas divi Vidzemes veiksmes stāstu 2015 laureāti – augstas kvalitātes koka izstrādājumu «Kampenuss Furniture» vadītājs Inguss Kampenuss un Jānis Ķesa, bioloģiskās kosmētikas zīmola «DABBA» izpētes un attīstības vadītājs.

Otrdien, 1. decembrī Rīga, Kalnciema kvartālā notika Karjeras centra organizētais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula», kurā par savu biznesa pieredzi stāstīja pirmās kaķu kafejnīcas Latvijā «Minka Cat Cafe» īpašnieces Laura Pūce un Zane Kurme un dizaina produktu uzņēmuma «RixWood» īpašnieks Kalvis Kārkliņš. Foruma atbalstītājs – SEB banka.

2014. gads

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula» 2014. gada 11. februārī Bārā «I love you» viesojās Līga Liberte, kas vada deju studiju «Body and Soul» un «Līgas Libertes dejas teātri» un mūzikas izdevniecības «I Love You Records» dibinātājs Bruno Roze.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula» 29. aprīlī SEB Konferenču centrā viesojās aromātisko sveču zīmola «Munio Candela» un velosipēdu ražotāja «Ērenpreiss» pārstāvji.

Pasākuma video.

Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula» 30. septembrī SEB Konferenču centrā viesojās un par savu biznesa pieredzi stāstīja eksperimentālā modes zīmola «BLANKBLANK» un mūsdienu produktu no žāvētas dabas kūdras ražotāja «April Market» pārstāvji.

Pasākuma video (April market) un video (BLANKBALNK).

27. novembrī Zinātkāres centrā «Zili Brīnumi» notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizētais un ar SEB bankas atbalstu veidotais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula».

Šoreiz par savu biznesa pieredzi stāstīja augstas kvalitātes mājas tekstila izstrādājumu zīmola «KICHI home» līdzīpašniece Zane Verika un radoši veidotu apģērbu zīmola «I’M Your Shirt» apģērbu dizainere Indra Miklāva.

Pasākuma video (KICHI home) un video (I’M Your Shirt).

2013. gads

Mini – forumā «Biznesa sula» 2013. gada 21. februārī «Swedbank» galvenajā ēkā uzstājās «Swedbank»,  Ivars Beitāns no «Aerodium» un Madare More no «Wolly World»
Mini – forumā «Biznesa sula» 2013. gada 16. aprīlī «Swedbank» galvenajā ēkā viesojās Ilze Garanča no «Caps!» un māksliniece Elīna Milta.

24. septembrī SEB bankā Valdlaučos informācijā par jauno uzņēmēju iespējām dalījās SEB bankas pārstāvji un par eksporta iespējām stāstīja «Pure Chocolate» pārstāvis.
Uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula» 2013. gada 26. novembrī kafejnīcā «Pasēdēt» viesojās zīmolu «Groobe» un «John Neeman Tools» pārstāvji.

2012. gads

Mini – forumā «Biznesa sula» 2012. gada 2. oktobrī  «Ziedot.lv» kioskā ar savu darbību iepazīstināja Ilze Ošāne no «Ziedot.lv» un Jānis Ekmanis no «Sky Bird Productions».
Mini – forumā «Biznesa sula» 2012. gada 8. novembrī Ķīpsalas izstāžu hallē viesojās Ansis Līpenītis no «Efumo» un Jānis Palkavnieks no «Draugiem.lv».

2011. gads

Mini – foruma «Biznesa sula» viesi bija  SIA «Lienama Alūksne» un SIA «The Cardboarders».
Mini – foruma «Biznesa sula»  viesi: «TestGeneral» un «HansaWorld Latvia».
Mini – foruma «Biznesa sula» viesi: «Manaslecas.lv» un «Activus Agency».
Mini – forumā «Biznesa sula», kurš notika  RTU zinātniskajā bibliotēkā 2011. gada 19. oktobrī piedalījās brāļi Zaharāni un Aigars Paegle no «KSIL».
Mini – forumā «Biznesa sula» 2011. gada 30. novembrī viesojās «RADIO IOI» un «QooQoo» Ilgvar Rukers un Aļona Bauska. Video no pasākuma.
Mini – forumā «Biznesa sula» 2012. gada 23. februārī Birojnīcā uzstājās Zane Lase Lasmane no «ART Bag» un Gatis Salenieks no «MAFFAM Freeform».
Mini – forumā «Biznesa sula» 2012. gada 17. aprīlī Teātra barā viesojās Reinis Silovs no «Ze Donats» un Indra Gora no «Fresh car».