Ziņas

RTU ar Nīlsa Bora institūta pārstāvjiem apspriež sadarbības iespējas kvantu tehnoloģijās

Meklējot sadarbības iespējas kvantu tehnoloģiju jomā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās Kopenhāgenas Universitātes Nīlsa Bora institūta (Niels Bohr Institute) un Latvijas vēstniecības Dānijā pārstāvji, kas tikās ar universitātes vadību un iepazinās ar RTU zinātnieku veikumu, piedaloties Latvijas Kvantu iniciatīvā un izstrādājot kvantu sakaru infrastruktūru.

24. aprīlis

Zinātnieki izstrādās atbalsta sistēmu Latvijas klimatneitralitātes mērķu sasniegšanai

Vērienīgā zinātniskā projektā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU), Latvijas Universitātes (LU) un Vidzemes augstskolas (ViA) kolēģiem veidos modelēšanas rīku – vienotu nacionālo lēmumu atbalsta instrumentu, kas politikas veidotājiem palīdzēs pieņemt datos balstītus lēmumus par efektīvākajām klimata politikām un sekmēs Latvijas klimatneitralitātes mērķa sasniegšanu.

22. aprīlis

Notiks RTU Individuālo aizsardzības līdzekļu laboratorijas svinīgais akreditācijas pasākums

18. aprīlī plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», Ķīpsalas ielā 6A, notiks RTU Individuālo aizsardzības līdzekļu laboratorijas svinīgais akreditācijas pasākums-seminārs «Individuālās aizsardzības līdzekļu atbilstība, ergonomika un inovācijas».

15. aprīlis