Ziņas

Iespēja apgūt informācija sistēmu drošības pārvaldību RTU tālākizglītības kursos

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Tālākizglītības nodaļa līdz 7. decembrim aicina pieteikties tālākizglītības kursam «Informācijas sistēmu drošības pārvaldība», kurš norisināsies  12.12., 14.12. un 15.12. no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 Kaļķu ielā 1.

24. novembris

RTU zinātnieki ievēlēti par LZA akadēmiķiem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) profesors Aigars Jirgensons ceturtdien, 23. novembrī, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) rudens pilnsapulcē ievēlēti par LZA akadēmiķiem. Savukārt RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) Aeronautikas institūta direktors profesors Aleksandrs Urbahs un MLĶF asociētais profesors Kristaps Jaudzems tika ievēlēti par LZA korespondētājlocekļiem. 

24. novembris

RTU Liepājas filiāles studenti piedāvā risinājumus jaunajiem uzņēmējiem

Vairāk nekā 20 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas filiāles studiju programmas «Uzņēmumu darbības pilnveide» studenti piedalījās studiju pētniecības projektā «Uzņēmumu darbības pilnveide», piedāvājot savus risinājumus reāliem uzņēmumu izaicinājumiem un problēmsituācijām. Projektu īstenoja RTU Liepājas filiāle sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatoru, un kopā ar studentiem strādāja pieci inkubatora uzņēmumi. 

23. novembris

Universitāte