Ziņas

RTU un ZINOO aicina skolas pieteikties Tehniskās jaunrades dienām

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) kopā ar zinātkāres centru ZINOO Latvijas vispārizglītojošām skolām piedāvā karjeras izglītības darbnīcas Tehniskās jaunrades dienas, kurās skolēni varēs praktiski iesaistīties izglītojošās un interaktīvās nodarbībās. 

21. septembris

Studenti atzīmēs Zinātnes mēnesi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu padome 2017. gada oktobrī, rīkojot starpdisciplināras diskusijas un aicinot ekskursijās uz augstskolu laboratorijām, atzīmēs Zinātnes mēnesi. 

21. septembris

Ministru prezidents: Latvija CERN uzskata par nozīmīgu partneri zinātniskajā jomā

Latvija Eiropas Kodolpētniecības centru (CERN) saskata kā nozīmīgu partneri zinātniskās un tehniskās kapacitātes celšanai un inovāciju pārnesei no zinātnes uz ražošanu, jo valsts var piedāvāt savu pienesumu virknei šīs organizācijas projektu. Tā trešdien, 20. septembrī, uzturoties vizītē CERN, apliecināja Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis. Valdības vadītāja vizīte CERN ir RTU piecu gadu mērķtiecīga darba rezultāts, jo, sākot sadarbību ar CERN, RTU apņēmās veicinās Latvijas iestāju šajā pētniecības centrā, kas jau 60 gadus ir galvenais daļiņu fizikas izpētes, inovāciju un zinātnisko atklājumu centrs pasaulē.

21. septembris

Universitāte