Ziņas

RTU aicina valdību rīkoties, lai valsts dibinātās augstskolas saņemtu atbalstu energoresursu krīzes pārvarēšanai

Valsts dibinātās universitātes atšķirībā no privātajām augstskolām nav iekļautas to valsts atbalsta saņēmēju lokā, kam tiks nodrošināta finansiālā palīdzība energoresursu izmaksu sadārdzinājuma apstākļos. Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) tikai līdz gada beigām tas nozīmē gandrīz divkāršu energoresursu izmaksu pieaugumu, kas vēl dramatiskāk varētu palielināties 2023. gadā.

7. septembris

Ar grupas «RAUM» koncertu atklās viedo apgaismoju Ķīpsalā

Noslēdzoties «Viedo pilsētu konferencei», 29. septembrī plkst. 19.30 Ķīpsalā, stāvlaukumā aiz Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes, ar  grupas «RAUM» koncertu svinīgi tiks atklāts viedais apgaismojums – pirmais risinājums viedās pilsētas pilotprojektā.

26. septembris

Roboti, droni, virtuālā realitāte un liesmojoši eksperimenti gaidīs apmeklētājus RTU Zinātnieku naktī Ķīpsalā

Pēc divu gadu pārtraukuma, kad pandēmijas dēļ bija ierobežota pulcēšanās, piektdien, 30. septembrī, plkst. 18.00–22.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti un zinātnieki atvērs laboratoriju durvis RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā un gaidīs Zinātnieku nakts apmeklētājus, lai parādītu un pastāstītu, kādus pētījumus veic inženierzinātņu un augsto tehnoloģiju pētnieki. 

26. septembris

Universitāte