Ziņas

Ministru prezidents un RTU prorektors Ženēvā pārrunās Latvijas un CERN sadarbības iespējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 20. septembrī, apmeklēs Eiropas Kodolpētniecības centru (CERN) Ženēvā, Šveicē, iepazīsies ar tā darbību un ar CERN vadību apspriedīs Latvijas un CERN turpmākās sadarbības iespējas. Kopā ar viņu CERN apmeklēs arī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) attīstības prorektors Artūrs Zeps, tā apliecinot RTU aktīvo lomu Latvijas un CERN sadarbības veicināšanā.

19. septembris

Skolēni no Ķīnas uzsāk mācības RTU E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē

«Viņi uztver šo gadu kā unikālu iespēju. Un viņi saprot – ja izgāzīsies, tad otras tādas iespējas vairs nebūs. Tāpēc viņi ļoti rūpējas par savām sekmēm un par savām zināšanām,» tā skolēnus, kuri ieradušies no Ķīnas un gadu mācīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes (ETHZF) mācībspēku vadībā, LNT ziņu raidījumā 16. septembrī raksturo ETHZF dekāne profesore Marina Platonova.

18. septembris

RTU «IdeaLAB» biznesa projekts «Drone Plan» uzvar «Start Jerusalem 2017» nacionālajā atlasē

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «IdeaLAB» biznesa projekts «Drone Plan» uzvarējis jaunuzņēmumu konkursa «Start Jerusalem 2017» nacionālajā atlasē un novembrī dosies uz Izraēlu, lai piedalītos konkursa finālā. «Drone Plan» ir bezpilota lidaparāts grūti sasniedzamu objektu apsekošanai. 

15. septembris

Universitāte