Ziņas

RTU bezmaksas nodarbībā sniegs konsultācijas vidusskolēniem, kā izvēlēties piemērotāko studiju programmu

Vidusskolēnus, kuriem aktuāla karjeras izvēle, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz bezmaksas tiešsaistes nodarbību «Kā izvēlēties piemērotāko studiju programmu?», kas notiks 21. maijā plkst. 14.00–15.30 Zoom platformā.

17. maijs

RTU robotikas hakatonā «RoboBattle48» sacenšas kaujas roboti un tiek izstrādātas jaunas programmatūras, kas tagad pieejamas visiem interesentiem

Ar kaujas robotu turnīru un robotu dizaina konkursu spraigi aizritējis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra robotikas hakatons «RoboBattle 48», kurā desmitiem robotikas entuziastu 48 stundu garumā sacentās robotu būvēšanā. 

17. maijs

Modes skatē un izstādēs varēs iepazīties ar RTU Arhitektūras un dizaina institūta studentu radošajiem darbiem

Pāreja no zināmās realitātes uz nezināmo, ilgtspējīgas tekstila apstrādes tehnoloģijas, ekoloģiski risinājumi un citas mūsdienu apģērba un dizaina tendences varēs skatīt Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūta (RTU ADI) studentu radīto tērpu kolekciju skatē un dizaina un arhitektūras izstādē «R:ADI TU». Izstādes atklāšana – 23. maijā plkst. 16.00 ADI, Ķīpsalas ielā 6, 2. stāvā, savukārt modes skate – plkst. 18.00 Zīmētavā, 4. stāvā.

17. maijs

Universitāte