Lielais izlaidums

Pielāgojoties valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, šogad Lielais izlaidums notiks Spilves lidostā 24. jūlijā Latvijā vēl nebijušā – drive-in jeb auto – formātā brīvā dabā. Izlaidumā aptuveni 1500 absolventi ieradīsies automašīnās, saņems diplomus un baudīs viņiem veltīto koncertu.

RTU lielajam drive-in izlaidumam aicināti pieteikties brīvprātīgie

Ierašanās pasākumā būs no plkst. 19.00 līdz 21.00. Šajā laika posmā absolventi savās fakultāšu zonās varēs saņemt diplomus, piebraucot tajās ar mašīnām. Diplomu izņemšanas laikā par pozitīvu gaisotni parūpēsies DJ un Latvijā populārs mūzikas izpildītājs.

Izlaiduma svinīgā daļa sāksies plkst. 21.00 ar RTU delegācijas parādi. Svinīgajā daļā RTU absolventus sveiks universitātes rektors Leonīds Ribickis, valsts augstas amatpersonas un industrijas līderi. Būs arī muzikāli priekšnesumi. Savukārt svinīgo daļu noslēgs kulminācijas mirklis – absolventu cepuru salūts.

Reģistrācija pasākumam ir obligāta  RTUconnect!

Lai RTU absolventi varētu piedalīties izlaidumā un tiktu nodrošināts viss nepieciešamais, absolventiem sākot no 19. jūnija  jāreģistrējas pasākumam RTU absolventu platformā RTUconnect Reģistrācija tiks slēgta 23. jūlijā plkst. 23.59.

Uz RTU Lielo izlaidumu aicināti ierasties tikai šā gada RTU absolventi, lai klātienē saņemtu diplomus un baudītu svētku sajūtu. Savukārt absolventu tuvinieki un draugi izlaiduma norisi varēs vērot tiešraidē internetā un televīzijā. Šāds pasākuma formāts veidots, lai absolventi varētu baudīt kopā būšanu, ievērojot esošo situāciju valstī. Pasākuma laikā būs jāievēro visi saistošie drošības noteikumi. 

Pasākumu varēs apmeklēt ar vieglajām un apvidus automašīnām. Atbilstoši šī brīža drošības noteikumiem, vienā automašīnā var atrasties viena persona vai vairākas personas no vienas mājsaimniecības. 

Lai nodrošinātu visiem absolventiem iespēju ierasties uz auto izlaidumu, drīzumā piedāvāsim iespēju automašīnu nomai ar īpaši lielu atlaidi tieši RTU absolventiem (būs pieejami arī ļoti izdevīgi elektrisko automašīnu un taksometru pakalpojumi). 

Atbilstoši šī brīža drošības noteikumiem pasākuma laikā automašīnu atstāt būs atļauts tikai tad, ja būs nepieciešamība apmeklēt labierīcības, kuras būs pietiekamā skaitā, novietotas drošā attālumā un tiks regulāri dezinficētas. 

Pirms ierašanās pasākuma teritorijā cilvēki tiks aicināti iepazīties ar drošības noteikumiem un apņemties to ievērošanu. 

Ņemot vērā absolventu skaitu, šis pasākums būs vērienīgākais auto jeb drive-in formāta pasākums Latvijā. Labākai redzamībai pasākuma norises vietā tiks nodrošināti vairāki videoekrāni, bet grupu muzikālo izpildījumu varēs baudīt īpašā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. 

Visa aktuālā informācija par RTU Lielo auto izlaidumu būs pieejama mājaslapā, kā arī aicinām sekot līdzi jaunumiem RTU Facebook lapā.

2019. gada izlaidums

2018. gada izlaidums

2017. gada izlaidums

Studijas

_