Lielais izlaidums

Rīgas Tehniskā universitāte jau trešo reizi rīko grandiozo pasākumu – RTU Lielo izlaidumu, kas vienkopus pulcēs vismaz 1500 absolventus un vairāk nekā 8000 viesus. 

Lielais izlaidums šogad notiks 20. jūnijā plkst. 16.00 «Arēnā Rīga».

«Arēna Rīga» karte ar absolventu zonām

Informatīvs buklets

 

Fakultāšu absolventu diplomu saņemšanas secība:

BALTECH studiju centra un Būvniecības inženierzinātņu fakultātes absolventi

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes absolventi

Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes absolventi

Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes absolventi

E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes absolventi

Inženierekonomikas un vadības fakultātes absolventi 

Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes absolventi

Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes absolventi


Programma

Svētku atklāšana plkst. 16.00
Valsts un izglītības jomas augstāko amatpersonu, RTU rektora un industrijas līderu uzrunas. RTU radošo kolektīvu un uzaicināto viesmākslinieku uzstāšanās. 

Diplomu pasniegšana plkst. 17.00
Diplomu pasniegšana šī gada absolventiem notiks vienlaicīgi uz deviņām fakultāšu skatuvēm. Absolventi atradīsies zālē, bet apmeklētāji pasākumu vēros skatītāju tribīnēs. Visa izlaiduma norise tiks translēta tiešraidē un «Arēnā Rīga» ekrānos, kā arī centrālajā kubā.

Cepuru salūts
Svētku kulminācijas priekšnesums noslēgsies ar iespaidīgu 1500 absolventu cepuru salūtu. Absolventus sveikt varēs gan zālē, gan fakultāšu zonās «Arēnā Rīga» vestibilos. Būs iespējams arī kopīgi nofotografēties.

Ja esi šī gada absolvents, tad Tev tur noteikti jābūt! Reģistrējies savam izlaidumam absolventu platformā RTUconnect.net! 

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

Piesakies par RTU Lielā izlaiduma brīvprātīgo!

Vai vēlies iegūt daudz jaunu draugu, pieredzi liela mēroga pasākuma organizēšanā, sadarboties ar profesionālu režisoru, pasākuma organizētājiem, mūziķiem, gaismotājiem un skaņu operatoriem? Tad aicinām Tevi pieteikties par brīvprātīgo RTU Lielajā izlaidumā! Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama 19., 20. un 21. jūnijā. Pieteikšanās anketaPlašāka informācija.

2018. gada izlaidums

2017. gada izlaidums

Studijas