Lielais izlaidums

Šogad ar plašu programmu tiek atzīmēta RTU 160. jubileja un svinību gada galvenais notikums norisināsies 2022. gada 1. jūlijā, kad Mežaparka estrādē notiks ne vien jau sestais RTU Lielais izlaidums, bet arī RTU 160. gadadienas svinības kā inženierzinātņu svētki.

RTU rektoram Leonīdam Ribickim pulcējot pašus jaunākos RTU absolventus, ielūdzot RTU un Latvijas valsts augstākās amatpersonas – ekselences un citus viesus, norisināsies Latvijas lielākās inženierzinātņu izglītības iestādes un daudznozaru tehnisko jomu pētniecības centra 160 gadu pastāvēšanas kulminācijas pasākums. Tā laikā uzrunas teiks valsts augstākās amatpersonas un ar īpašiem muzikāliem priekšnesumiem klātesošos sveiks Latvijas šī brīža aktuālākie mākslinieki, radot īpašu Dziesmu svētku sadziedāšanās noskaņu. Svinīgā ceremonijā tiks godināti arī jaunie doktoranti un šī gada absolventi, īpaši izceļot izcilākos jaunos inženierus. Un, kā ierasts, pasākuma kulminācijas moments būs tik ļoti gaidītais cepuru salūts, pēc kā klātesošie varēs turpināt baudīt svētku noskaņu muzikālu priekšnesumu pavadījumā svinīgā koncertā. Pasākuma laikā paredzēti arī īpaši inženiertehniskie pārsteigumi no RTU, parādot klātesošajiem jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus nozarē. Svinēsim kopā!

Pasākuma norise:

  • 16.00 – atvērta ieeja Mežaparka estrādē
    Fakultāšu un RTU vēstures izstāde un aktivitātes, mantiju izsniegšana absolventiem.
  • 18.00 – diplomu izsniegšana 2021./2022. studiju gada absolventiem
    Izcilo absolventu godināšana, cepuru salūts. Iepriekš šeit būs publicēts absolventu saraksts diplomu izsniegšanas secībā.
  • 20.30 – RTU 160 gadu jubilejas koncerts
    Piedalās slaveni un iemīļoti mūziķi – Intars Busulis un «Abonementa orķestris», poproka un elektroniskās mūzikas grupa «Triānas parks», indīpopa grupa «The Sound Poets», britpopa un indīroka grupa «Laika Suns», dūdu un bungu grupa «Auļi», pieredzes bagātākais Latvijas dīdžejs DJ Monsta, RTU mākslinieciskie kolektīvi un citi mākslinieki.

Visa pasākuma laikā būs pieejamas svinīgās foto zonas, varēs iepazīties ar visām RTU fakultātēm, piedalīties dažādās inženiertehniskās aktivitātēs un izaicinājumos, apmeklēt RTU inženierzinātņu izstādi un uzzināt par vērienīgākajiem sasniegumiem zinātnes jomā. Tostarp, uz vietas varēs iegādāties RTU suvenīrus, kā arī uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Absolventiem pasākuma vietā tiks nodrošināta mantiju noma!

Reģistrācija
Absolventiem reģistrācija izlaidumam notiek absolventu digitālajā platformā RTUconnect.net (skat. sadaļu «Pasākumi» – RTU Lielais izlaidums 2022).
 
Tā kā š. g. absolventiem Lielais izlaidums ir daļa no RTU 160. jubilejas pasākuma, tad absolventiem un viņu viesiem atsevišķi biļetes nav jāiegādājas (reģistrējoties pasākumam, būs jānorāda plānotais viesu skaits).
 
Absolventus, pēc reģistrācijas pasākumam, aicinām RTU Studentu servisa centrā (Āzenes iela 6, darba laiki: P–Pk. 8–20 un S. 10-16) saņemt savu aproci.
 
Tostarp, Studentu servisa centrā iegādei jau pieejamas īpašas absolventu cepures ar izšūtu RTU logo (cena: 15 EUR) – ja tādu nolemsi iegādāties, tad mantiju noma uz vietas Mežaparkā būs lētāka, jo cepure Tev jau būs
 

Savukārt, pārējiem interesentiem ir pieejama biļešu iegāde uz inženierzinātņu festivālu «Svētki zinātnei - RTU 160» (bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas). Biļete ietver gan izlaiduma daļu, gan svinīgo koncertu, kurā ar īpašiem muzikāliem priekšnesumiem uzstāsies populāri mūziķi, gan visas aktivitātes, kas notiks Mežaparka estrādē.

Absolvents savu dalībnieka aproci varēs saņemt arī pasākuma norises vietā, kā arī uz vietas Mežaparka estrādē varēs iegādāties ieejas biļetes. Taču, lai taupītu savu laiku, aicinām absolventa aproci izņemt jau savlaicīgi Ķīpsalā vai iegādāties ieejas biļetes iepriekš.

Piesakies par brīvprātīgo
Kā jau katru gadu, mēs nevarētu to paveikt bez mūsu brīvprātīgo komandas. Lai grandiozais pasākums noritētu kā plānots, meklējam aptuveni 50 brīvprātīgos, kas palīdzētu to īstenot. Aicinām palīgus pieteikties līdz 8. jūnijam.

Pasākuma norise tiks translēta arī tiešraidē un nacionālajā apraides televīzijā. Aicinām sekot līdzi pasākuma jaunumiem Facebook lapā un absolventu digitālajā platformā RTUconnect.net. Jautājumu gadījumā, aicinām rakstīt uz: .

2021. gada izlaidums

2020. gada izlaidums

2019. gada izlaidums

2018. gada izlaidums

2017. gada izlaidums

Studijas