Lielais izlaidums

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 155. jubilejas gadā pirmo reizi tika organizēts vienots izlaidums visām deviņām RTU fakultātēm – RTU Lielais izlaidums. Lielais izlaidums notiks arī šogad, 21. jūnijā plkst. 16.00 «Arēnā Rīga».

RTU Lielajam izlaidumam būs divas daļas.

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija.

Piesakies notikumam Facebook un uzzini jaunumus pirmais!

Buklets «Lielais izlaidums 2018»

Reģistrācija Lielajam izlaidumam

RTU Lielais izlaidums šogad notiks 21.jūnijā plkst. 16.00 «Arēnā Rīga», Skanstes ielā 21. Pasākumam paredzētas trīs daļas: svinīgā ceremonija ar svētku uzrunām un muzikālajiem priekšnesumiem, visām fakultātēm vienlaicīga diplomu pasniegšana, Lielā izlaiduma noslēgums ar muzikālu pārsteigumu un cepuru mešanu gaisā. Pēc izlaiduma aicinām to svinēt kopā ar saviem viesiem turpat «Arēnā Rīga» savas fakultātes zonā vai dejojot zālē, kur par lielisku gaisotni parūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Ja esi šī gada absolvents, tad noteikti reģistrējies pasākumam, lai varētu apmeklēt savu izlaidumu. Viss, kas Tev jāizdara – jaunajā RTU absolventu platformā rtuconnect.net RTU Lielā izlaiduma pasākumam jānospiež poga «Apmeklēšu». Bet 21. jūnijā pie ieejas «Arēnā Rīgā», uzrādot savu RTU ID karti, saņemsi absolventam paredzēto aproci.

Lai piereģistrētu savus viesus, lūdzu, norādi paredzamo viesu skaitu un savu absolvējamo fakultāti. Taviem viesiem, ierodoties uz pasākumu, pie ieejas «Arēnā Rīga» būs tikai jānosauc sveicamā absolventa fakultāte un arī viņi saņems aproci.

Tāpat kā pagājušajā gadā – absolventi pasākumā atradīsies zālē, bet visi viesi tribīnēs. Vietu sadalījums gan zālē, gan tribīnēs tiek plānots fakultāšu sektoros.

Piesakies pasākumam arī Facebook un uzzini jaunumus pirmais.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

Atbalstītāji

Noderīga informācija

Uzzini par mantiju nomu, ģērbšanās etiķeti, izlaiduma norisi un informatīvo sapulci pirms izlaiduma.

2017. gada izlaidums

Studijas