Lielais izlaidums

2023. gada 28. jūnijā Ķīpsalas studentu pilsētiņā notiks jau septītais RTU Lielais izlaidums, kura laikā RTU visu fakultāšu šā studiju gada absolventi saņems savus diplomus un varēs kopā ar saviem atbalstītājiem svinēt šos svētkus, baudot koncertu ar Latvijā slaveniem un iemīļotiem mūziķiem. Uz ikgadējo Lielo izlaidumu aicināti arī RTU darbinieki un studenti!

Pasākuma norises vietā Ķīpsalā varēs iegādāties RTU suvenīrus, kā arī uzkodas un atspirdzinošus dzērienus. Absolventu ērtībai, kā jau katru gadu, Lielā izlaiduma norises vietā tiks nodrošināta mantiju noma.

Īpaši būs padomāts par pasākuma apmeklētājiem, kuri varēs vairākos aizraujošos veidos uzzināt vairāk par inženierzinātnēm un RTU speciālos stendos un interešu punktos Ķīpsalas studentu pilsētiņā.

Absolventi reģistrēties izlaidumam varēs sākot no 2023. gada 3. aprīļa absolventu digitālajā platformā «RTUuconnect.net» sadaļā «Notikumi» – «RTU Lielais izlaidums 2023», kur aizpildīšanai būs pieejama absolventa anketa.

Pasākuma norises plānu un citu informāciju jau tuvākajā laikā publicēsim. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz .


Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU un citos informatīvajos kanālos.

Visu personu datu saturošās informācijas apstrāde pasākumā tiks veikta tikai likumīgos nolūkos, ievērojot RTU iekšējos dokumentos noteiktos personas datu apstrādes pamatprincipus un konfidencialitātes prasības.

Svinības tiks rīkotas, ievērojot drošības situāciju un tajā brīdī valstī noteiktos ierobežojumus.

2022. gada izlaidums

2021. gada izlaidums

2020. gada izlaidums

2019. gada izlaidums

2018. gada izlaidums

2017. gada izlaidums

Studijas