Lielais izlaidums

Fotogrāfijas no diplomu pasniegšanas:

Arhitektūras fakultāte
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
BALTECH
RTU Absolventu svētki "saLidojums"
Izlaiduma un salidojuma fotostūris

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 155. jubilejas gadā pirmo reizi tiks organizēts vienots izlaidums visām deviņām RTU fakultātēm – RTU Lielais izlaidums. Tas notiks 30. jūnijā «Arēnā Rīga». Izlaidums būs viens no galvenajiem jubilejas gada notikumiem.

«Pasākums tiek organizēts tā, lai tas paliktu atmiņā ne tikai pašiem absolventiem un viņu tuviniekiem, bet ikvienam, kurš jūt savu piederību RTU,» saka RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis. Viņš aicina visus aktīvi iesaistīties universitātes un visas Latvijas augstākās izglītības svētkos.

RTU Lielajam izlaidumam būs trīs daļas – svinīgā daļa ar uzrunām un mākslinieciskajiem priekšnesumiem, diplomu pasniegšanas daļa, kad uz deviņām mazām skatuvēm visu RTU fakultāšu absolventi vienlaicīgi saņems savus diplomus, un nobeigumā – RTU Absolventu salidojums. Pasākumā tiks gaidīti gan jaunie absolventi un viņu viesi, gan tie, kas RTU absolvējuši agrāk.

Svinīgā daļa (plkst. 14.00)

grupa DaGamba uzstāsies pasākumā RTU Lielais izlaidums

Absolventi sēdēs zālē (organizēti pa fakultātēm), viesi – tribīnēs. Uz lielās skatuves notiks svinīgās uzrunas, muzikāli priekšnesumi (gan RTU mākslinieciskie kolektīvi, gan pieaicinātie mākslinieki). Precīzu un raitu pasākuma norisi koordinēs pasākuma režisors un profesionāli pasākuma vadītāji. Visi pasākuma dalībnieki un viesi laicīgi tiks informēti par precīzu pasākuma norises kārtību.

Diplomu pasniegšana (plkst. 15.00)

Zālē, apkārt absolventiem būs izvietotas 9 mazās skatuves, lai visas fakultātes vienlaicīgi un raiti varētu izsniegt diplomus. Pie katras fakultātes mazās skatuves būs ekrāns, kurā būs redzams absolventa vārds. Fotogrāfs katru absolventu diploma saņemšanas brīdī nofotografēs. Diplomu izsniegšana ilgs no 1,5 līdz 2 stundām un pēc tās absolventi pulcēsies zālē uz pasākuma kulminācijas brīdi – fināla muzikālo priekšnesumu ar cepuru mešanu gaisā. Pēc tās absolventi varēs saņemt apsveikumus no saviem viesiem un fotografēties individuāli. Uz vietas Arēnā būs skaidri redzamas un saprotamas norādes, kā arī informācija par pasākuma norises kārtību.

Saviesīgā daļa – RTU Absolventu salidojums (plkst. 20.00, ieeja - no plkst. 19.00)
RTU Absolventu salidojumā mīļi gaidīti gan jaunie absolventi un viņu viesi, gan tie, kas RPI/RTU absolvējuši agrāk. Lai piedalītos RTU Absolventu salidojumā, nepieciešams iegādāties ieejas biļetes www.ekase.lv vai t/c «Spice» informācijas centrā. Šā gada absolventiem ieejas biļetes cena salidojumā ir 5 EUR, RTU Absolventu asociācijas biedriem, darbiniekiem, studentiem un pensionāriem (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu) – 10 EUR, pārējiem – 15 EUR.

Pasākuma tēma – lidojums. Katrai fakultātei būs sava satikšanās zona. Par svētku noskaņu un muzikāli izklaidējošiem priekšnesumiem rūpēsies «DAGAMBA», būs tematiskas atrakcijas, dejas grupas «Zelta vilks» muzikālajā pavadījumā, bet vakara noslēgumā ar labu mūziku jūs izklaidēs DJ Toms Grēviņš. Pasākuma norises vietā darbosies kafejnīcas un būs iespēja rezervēt vietu saviesīgām sarunām galdiņu zonās. Ienest līdzņemtu ēdienu un dzērienus «Arēnā Rīga» nevarēs.

Pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija.

Noderīga informācija

Uzzini par mantiju nomu, ģērbšanās etiķeti, izlaiduma norisi un informatīvo sapulci pirms izlaiduma.

Atbalstītāji

Studijas