Atsevišķu studiju kursu apguve (klausītāji)

Atsevišķu studiju kursu apguve klausītāja statusā ir lielisks veids, kā pilnveidot savas zināšanas, apgūt jaunas prasmes, kompetences un celt konkurētspēju atbilstoši darba tirgus prasībām. Klausītāja statusam var pieteikties jebkurš interesents ar pabeigtu vidējo izglītību.

Lai pieteiktos atsevišķu studiju kursu apguvei, atkarībā no interesējošās nozares jāizvēlas kāds no studiju programmās piedāvātajiem studiju kursiem. Pievērsiet uzmanību norādītajām priekšzināšanām!

Lai reģistrētos studiju kursu apguvei

Lai reģistrētos studiju kursu apguvei:

  1. Izvēlies studiju kursu no interesējošā studiju virziena kursu katalogā!
  2. Pieteikumu atsevišķu studiju priekšmetu apguvei pieņemsim ne vēlāk kā mēnesi pēc semestra sākuma.
  3. Sazinies ar Tālākizglītības nodaļu (+371 67089439; , Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 335. telpa), ja nepieciešams noskaidrot papildus informāciju par izvēlēto kursu!
  4. Sagatavo klausītāja reģistrācijas veidlapu, sūti to uz  vai aizpildi elektronisko pieteikumu kursu katalogā sadaļā «Pieteikties uz šo kursu»!
  5. Piecu darba dienu laikā saņemsi uzaicinājumu ierasties RTU, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un iepriekšējās izglītības dokumentu, lai parakstītu līgumu.
  6. Tev tiks nosūtīts rēķins par kursa(-u) apguvi.
  7. Pieslēdzies Ortus sistēmai, spied «iegūt vai atjaunot paroli» un ievadi  pieteikuma anketā norādītos datus!

Maksu par kursa apguvi aprēķina, reizinot apgūstamā kursa kredītpunktu skaitu ar maksu par vienu kredītpunktu (kredītpunkta izcenojums atkarīgs no studiju programmas gada mācību maksas).  

Kad studiju kurss ir apgūts un veiksmīgi nokārtots gala pārbaudījums, Tālākizglītības nodaļa pēc pieprasījuma izsniedz apliecinājumu par kursa apguvi.

Ieteiktie studiju kursi tālākizglītībai

Fakultāšu ieteiktie studiju programmu kursi tālākizglītības nolūkiem.

Veidlapas

Šajā sadaļā pieejamas pieteikšanās veidlapas gan ikvienam interesentam, gan konkrēto sadarbības augstskolu studentiem.

Studijas