Līgumu slēgšana studijām RTU

Līgumu slēgšana studijām RTU
Elektroniska līgumu slēgšana!

Elektroniska līgumu parakstīt var ar eParaksts Mobile vai eParaksts! Elektroniskais līgums būs pieejams RTU portālā Ortus! Reģistrēšanās Ortus portālam šeit!
Autorizējaties, izmantojot eParaksts Mobile vai jāspiež – iegūt vai atjaunot paroli (ja neesi agrāk jau reģistrējies RTU Ortus portālā)!

Tiem, kam līgumu nav izdevies parakstīt elektroniskā veidā, to var izdarīt klātienē Uzņemšanas komisijā darba laikos, Āzenes ielā 6, Rīgā (1. stāvs) vai ja esi ieguvis studiju RTU Daugavpils studiju zinātnes centrā vai RTU Liepājas akadēmijā, tad līgumu vari parakstīt arī RTU Daugavpils studiju zinātnes centrā vai RTU Liepājas akadēmijā.

Piesakies eParaksts mobile saņemšanai laikus! eParakstu izmantosi, parakstot studiju līgumu elektroniski, kā arī studiju procesā būs iespēja attālināti ar eParakstu parakstīt iesniegumus un ar studijām saistītus dokumentus.

Piesakoties būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte), kā arī internetbankas piekļuves dati. Vairāk par eParaksts mobile pieteikšanās procesu.

Studijas