Pakalpojumi

Praktiska informācija, kā saņemt RTU studenta apliecību, kur meklēt nodarbību grafiku, kā izvēlēties studentu viesnīcu. Studentu parlaments un Studentu servisa centrs palīdzēs iesaistīties RTU.

Studentu apliecības

Studentu apliecības ir vienīgais studējošā statusa apstiprinošs dokuments RTU.

Studiju un sesijas grafiki

Izvēlies savu studiju programmu un uzzini studiju un sesijas grafiku.

Studentu viesnīcas

RTU studentiem ir iespēja dzīvot kādā no septiņām mājīgām dzīvokļa vai koridora tipa studentu viesnīcām. RTU piedāvā divvietīgas vai trīsvietīgas istabas. Visas istabas ir mēbelētas un visās viesnīcās studentiem ir pieejama virtuve, WC un duša, kā ir pašapkalpošanās veļas mazgātava un internets.

Studentu parlaments

RTU Studentu parlaments ir draudzīga un tradīcijām bagāta studentu organizācija. Tā ir īstā vieta visiem tiem RTU studentiem, kas savam studiju laikam vēlas piešķirt pievienoto vērtību. Studentu Parlaments pulcē kuplu skaitu aktīvu studentu no visām fakultātēm, apvienojot katras fakultātes studentu pašpārvaldes.

Studentu servisa departaments

Studentu servisa departaments (SSD) darbības mērķis nodrošināt reflektantu uzņemšanu un centralizētu atbalsta pakalpojumu sniegšanu studējošajiem, reflektantiem un interesentiem.

Grāmatnīca

Studiju rezultātu novērtēšana un atzīšana

Rīgas Tehniskajā universitātē iespējama iepriekšējā izglītībā vai profesionālajā pieredzē iegūtu studiju rezultātu novērtēšana un atzīšana.

Izziņas

Rīgas Tehniskajā universitātē izziņas izsniedz vairākas struktūrvienības – RTU arhīvs, RTU studiju arhīvs, kā arī Studentu servisa centrs. Šeit ir iespējams uzzināt, kurā no stuktūrvienībām vērsties, ja ir nepieciešams iegūt kādu no izziņām.

Bibliotēka

Bibliotēkas galvenais uzdevums ir nodrošināt RTU studiju procesu un pētniecisko darbību ar izcilas kvalitātes informāciju un pakalpojumiem, kā arī sniegt informacionālu atbalstu Latvijas zinātnei, tautsaimniecībai un sabiedrībai. Bibliotēka piedāvā RTU studentiem, mācībspēkiem, zinātniekiem un visai Latvijas sabiedrībai plašu tradicionālo krājumu un elektroniskos resursus inženierzinātnēs un arhitektūrā, kā arī citās nozarēs.

IT pakalpojumi

IT Pakalpojumu centrs  nodrošina pilnu IT lietotāju atbalstu IT pakalpojumu izmantošanā, kā arī informē universitātes IT lietotājus par jauniem IT risinājumiem, nodrošina tiem nepieciešamās konsultācijas un organizē regulāru personāla apmācību. IT Pakalpojumu centrs reģistrē ikkatru pieteikumu un rūpējas, lai tas tiktu atrisināts iespējami ātri.

Studijas