Gribi dziedāt?

Izvēlies sev piemērotāko kolektīvu!

Vīru koris «Gaudeamus»

Vīru korī «Gaudeamus» kopš 1959. gada satiekas labākās vīru balsis Latvijā. Dziedot starp viņiem ir iespēja sniegt koncertus augstākajā līmenī ar daudzpusīgu repertuāru. Arī sadraudzības koncerti ar sieviešu koriem – nezūdoša vērtība. 

Jauktais koris «Vivere»

Koris «Vivere» dibināts 2007. gadā. Koris pulcē dzīvespriecīgus un radošus RTU studentus, absolventus un citus kormūzikas entuziastus. Dziedātpriekā kori vieno dziesmu svētku virsdiriģents Gints Ceplenieks. Kora repertuārā skan kā tautas mūzika, tā džezs un popmūzika. «Viveres» sniegums priecējis publiku gan nozīmīgākajos pašmāju kormūzikas notikumos, gan Amerikā. Vairākus gadus koris ir atbalstījis Likteņdārza tapšanu un muzicējis arī citos labdarības projektos, piemēram, koncertā «Apsnieg eņģeļu koks». Kora kontā ir arī zelta diploms 2014. gada Pasaules koru olimpiādē.

Sieviešu koris «Delta»

Tradīcijām bagātajā korī, kurš darbojas jau kopš 1959. gada, dzied spilgtu un skanīgu balsu īpašnieces, kuras publiku priecē gan ar tautasdziesmu apdarēm, gan kompozīcijām no pasaules klasikas. Koris piedalījies dažādos koru festivālos un konkursos Vācijā, Itālijā, Spānijā, Austrijā, Holandē, Francijā u.c.. Turklāt savas pastāvēšanas laikā dziedājis visos Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos, kā arī Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkos «Gaudeamus» un kļuvis par daudzu starptautisku konkursu laureātu. Kora kontā ir arī zelta diploms 2014. gada Pasaules koru olimpiādē.

Postfolkloras grupa «Daba San»

Grupa «Daba San» izveidojās 2016. gadā no ansambļa «Vecpilsētas dziedātāji». Mūziķi novērtē tautasdziesmu nozīmi latviskās kultūrtelpas veidošanā.

Jauniešu vokālais ansamblis «Jauna Nianse»

«Jauna Nianse» – tie ir jauni un enerģiski cilvēki, kuri vēlas gūt prieku kopīgā muzicēšanā un sniegt to tālāk citiem. Koncerta programmas tiek veidotas muzikāli un stilistiski kontrastainas. Ansambļa repertuārā skan latviešu tautas dziesmas, madrigāli un klasiski skaņdarbi mijas ar popmūzikas aranžējumiem un spiričueliem. Ar savu dziedājumu ansamblis papildinājis gan muzikālas izrādes, gan citu ansambļu un koru skanējumu sadraudzības koncertos. Ansamblis regulāri piedalās dažādos labdarības projektos un priecē lustīgos pasākumos.

Studijas