2020. gada izlaidums

Pielāgojoties valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem, šogad RTU Lielais izlaidums notika Spilves lidostā 24. jūlijā Latvijā vēl nebijušā — drive-in jeb auto — formātā brīvā dabā. Izlaidumā aptuveni 1000 absolventu ieradās automašīnās, saņēma diplomus un baudīja viņiem veltīto koncertu.

Uz RTU Lielo izlaidumu bija aicināti ierasties tikai šā gada RTU absolventi, lai klātienē saņemtu diplomus un baudītu svētku sajūtu. Savukārt absolventu tuvinieki un draugi izlaiduma norisi no plkst. 20.30 līdz 23.00 varēja vērot tiešsaistē RTU mājaslapā un RTU Facebook lapā. Bet sākot no plkst. 20.30 pasākums tika translēts Sportacentrs.com TV kanālā, kas pieejams nacionālajā apraides tīklā bez maksas visā Latvijas teritorijā.

Aicinām sekot līdzi pasākuma jaunumiem RTU Lielā auto izlaiduma Facebook lapā!

Paldies par atbalstu RTU Lielā auto izlaiduma draugiem no Inbox.lv, Fiqsy, Latvenergo, Skonto Group, Industry Service Partner un Tet.lv.

Fotogrāfijas no diplomu pasniegšanas

Reportāža
Ārzemju studenti
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte​