Uzņemšanas rezultāti

Līgumu slēgšana notiks no 2018. gada 3. septembra fakultāšu dekanātos.

Arhitektūras fakultāte
Doktora studiju programma «Arhitektūra»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Valdis Linde Ieskaitīt
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Doktora studiju programma «Būvniecība»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Ervīns Blumbergs Ieskaitīt
Rihards Gailītis Ieskaitīt
Lauris Goldbergs Ieskaitīt
Endija Namsone Ieskaitīt
Viesturs Sproģis Ieskaitīt
Laura Vītola Ieskaitīt
Zinta Zīmele Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Viktors Afoņičevs Ieskaitīt
Viktorija Deņisova Ieskaitīt
Aleksandrs Koposovs Ieskaitīt
Aleksandrs Romanovs  
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Doktora studiju programma «Automātika un datortehnika»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Oļesja Minejeva Ieskaitīt
Darja Mlokita Ieskaitīt
Vadims Zīlnieks Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Datorsistēmas»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Kristaps Babris Ieskaitīt
Laima Leimane Ieskaitīt
Andrejs Liepiņš Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Informācijas tehnoloģija»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Sergejs Bobrovskis Ieskaitīt
Jūlija Golosova Ieskaitīt
Irīna Šitova Ieskaitīt
Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte
Doktora studiju programma «Elektrotehnoloģiju datorvadība»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Jānis Ārents Ieskaitīt
Aleksandrs Bubovičs Ieskaitīt
Kaspars Frišfelds Ieskaitīt
Edgars Grīnfogels Ieskaitīt
Aleksandrs Korņejevs Ieskaitīt
Ričards Poriņš Ieskaitīt
Agris Treimanis Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Enerģētika un elektrotehnika»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Edgars Groza Ieskaitīt
Aivo Jasevičs Ieskaitīt
Irina Makrekova Ieskaitīt
Jana Teremranova Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Vides zinātne»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Tamāra Grizāne Ieskaitīt
Anda Jēkabsone Ieskaitīt
Daiga Krūmiņa Ieskaitīt
Andrea Jonathan Pagano Ieskaitīt
Ilze Poļikarpova Ieskaitīt
Vivita Priedniece Ieskaitīt
Līga Rozentāle Ieskaitīt
Ērika Teirumnieka Ieskaitīt
Anrijs Tukulis Ieskaitīt
Selīna Vancāne Ieskaitīt
Rudīte Vesere Ieskaitīt
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
Doktora studiju programma «Elektronika»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Mārcis Bleiders Ieskaitīt
Daniels Jānis Justs Ieskaitīt
Romans Maļiks Ieskaitīt
Jurijs Sadovskis Ieskaitīt
Vladimirs Smoļaninovs Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Telekomunikācijas»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Romualds Beļinskis Ieskaitīt
Jānis Braunfelds Ieskaitīt
Mārcis Donerblics Ieskaitīt
Andris Dzelzs Ieskaitīt
Edgars Kažoks Ieskaitīt
Andrejs Lizunovs Ieskaitīt
Nauris Osis Ieskaitīt
Klinta Vilcāne Ieskaitīt
Zigmārs Zariņš Ieskaitīt
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
Doktora studiju programma «E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Nataļja Muračova Ieskaitīt
Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Doktora studiju programma «Vadībzinātne un ekonomika»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Uģis Citskovskis Ieskaitīt
Irina Degtjarjova Ieskaitīt
Enno Ence Ieskaitīt
Ludmila Kasperoviča Ieskaitīt
Aija Medne Ieskaitīt
Nadīna Moroza Ieskaitīt
Matīss Šmitiņš Ieskaitīt
Liene Voroņenko Ieskaitīt
Jānis Zvirgzdiņš Ieskaitīt
Kristaps Freimanis Neieskaitīt
Guna Bazone Neieskaitīt
Elchin Jafarov Neieskaitīt
Andžela Džafarova Neieskaitīt
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
Doktora studiju programma «Apģērbu un tekstila tehnoloģija»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Anete Smoča Ieskaitīt
Anda Ščerbaka Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Ķīmija»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Zigfrīds Kapilinskis Ieskaitīt
Sindija Lapčinska Ieskaitīt
Armands Sebris Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Ķīmijas tehnoloģija»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Anda Ozoliņa Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Materiālzinātne»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Elīna Didrihsone Ieskaitīt
Raivis Eglītis Ieskaitīt
Pāvels Rodionovs Ieskaitīt
Pāvels Seņivs Ieskaitīt
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
Doktora studiju programma «Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve»
 
Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Dāvis Bemberis Ieskaitīt
Kirils Sidorenko Ieskaitīt
Hermanis Sorokins Ieskaitīt
Kristaps Spade Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Ražošanas tehnoloģija»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Adrian Morales Casas Ieskaitīt

Doktora studiju programma «Transports»

Reflektants Uzņemšanas konkursa komisijas lēmums
Ivans Agafonovs Ieskaitīt
Igors Ļebedevs Ieskaitīt
Juris Maklakovs Ieskaitīt
Jevgēnijs Tereščenko Ieskaitīt
Vladimirs Vorohovs Ieskaitīt
Sintija Zeltiņa Ieskaitīt
Artūrs Zuts Ieskaitīt

Studijas