Satversmes sapulce

Satversmes sapulce ir RTU pilnvarota augstākā koleģiālā pārstāvības un vadības un lēmējinstitūcija.

Satversmes sapulces sastāvu saskaņā ar RTU Satversmi 200 cilvēku sastāvā uz trīs gadiem, aizklāti balsojot, ievēlē akadēmiskais personāls, studējošie un vispārējais personāls. Satversmes sapulces sastāvā tiek iekļauti visi 35 Senāta locekļi, pārējos 165   sapulces locekļus ievēlē centrālā administrācija, fakultātes, institūti, kas neietilpst fakultāšu sastāvā, reģionālie studiju un zinātnes centri un studējošo pašpārvalde tām piešķirto vietu apjomā proporcionālas pārstāvniecības nodrošināšanai. 

Satversmes sapulcē iekļauj no akadēmiskā personāla 120 pārstāvju, no studējošo vidus – 40 pārstāvju, no vispārējā personāla – 40 pārstāvju.

Satversmes sapulce ievēlē priekšsēdētāju, priekšsēdētāja vietnieku un sekretāru.

 

Satversmes sapulces personālsastāvs:

Senatori
  1. Leonīds Ribickis
  2. Uģis Bratuškins;
  3. Jānis Krastiņš
  4. Mārtiņš Vilnītis
  5. Jānis Kaminskis
  6. Leonīds Pakrastiņš
  7. Agris Ņikitenko
  8. Andrejs Koliškins
  9. Andrejs Romānovs
  10. Marina Platonova
  11. Larisa Iļinska
  12. Artūrs Āboltiņš
  13. Vjačeslavs Bobrovs
  14. Oskars Krievs
  15. Ansis Avotiņš
  16. Aleksandrs Dolgicers
  17. Krista Laktuka
  18. Elīna Gaile-Sarkane
  19. Ineta Geipele
  20. Aldis Čevers
  21. Māris Turks
  22. Ieva Jaunzeme
  23. Edgars Kirilovs
  24. Juris Blūms
  25. Ēriks Geriņš
  26. Aleksejs Kataševs
  27. Juris Iljins
  28. Jānis Grēviņš
  29. Aneta Tarasova
  30. Krists Lemešonoks
  31. Dāvis Palieks
  32. Kaspars Pakulis
  33. Valters Šnē
  34. Simona Granta
  35. Viesturs Lauva
Arhitektūras fakultāte
  1. Miķelsone Ieva
  2. Treija Sandra
  3. Dumbere Inguna
Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
  1. Gaile Līga
  2. Borodiņecs Anatolijs
  3. Juhna Tālis
  4. Smirnovs Juris
  5. Ručevskis Sandris
  6. Gaujēna Baiba
  7. Mežule Linda
  8. Korjakins Aleksandrs
  9. Paeglītis Ainārs
  10. Bajāre Diāna
  11. Kokina Kristīna
  12. Brence Daina
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
  1. Anohina-Naumeca Alla
  2. Lavendelis Egons
  3. Kampars Jānis
  4. Grundspeņķis Jānis
  5. Volodko Inta
  6. Kirikova Mārīte
  7. Birzniece Ilze
  8. Ņikiforova Oksana
  9. Sukovskis Uldis
  10. Boločko Katrina
  11. Jurenoks Aleksejs
  12. Paršutins Sergejs
  13. Ciekure Judīte
E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte
  1. Smirnova Tatjana
  2. Seņko Zane
  3. Muračova Nataļja
  4. Eniņa Inese
Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte
  1. Pikuļins Dmitrijs
  2. Spolītis Sandis
  3. Zeltiņš Māris
  4. Supe Andis
  5. Litviņenko Anna
  6. Aišpurs Vitālijs
  7. Kažoks Edgars
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
  1. Blumberga Andra
  2. Blumberga Dagnija
  3. Dzikēvičs Miķelis
  4. Barisa Aiga
  5. Bezručko Terēza
  6. Feofilovs Maksims
  7. Kirsanovs Vladimirs
  8. Kubule Anna
  9. Priedniece Vivita
  10. Bažbauers Gatis
  11. Freimanis Ritvars
  12. Spalviņš Krišs
  13. Bērziņa Ilze
  14. Kalnbaļķīte Antra
  15. Kušnere Zane
  16. Bumbiere Ketija
  17. Vamža Ilze
Inženierekonomikas un vadības fakultāte
  1. Lapiņa Inga
  2. Aramina Daira
  3. Auziņš Armands
  4. Šenfelde Maija
  5. Ozoliņš Modris
  6. Kamola Līga
  7. Ščeulovs Deniss
  8. Tambovceva Tatjana
  9. Ivanova Liene
Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte
  1. Kokars Valdis
  2. Knite Māris
  3. Juhņeviča Inna
  4. Merijs-Meri Remo
  5. Gaidukovs Sergejs
  6. Šutka Andris
  7. Loča Dagnija
  8. Mieriņa Inese
  9. Jure Māra
  10. Ozoliņš Jurijs
  11. Šalma-Ancāne Kristīne
  12. Traskovskis Kaspars
  13. Plotniece Māra
  14. Baltiņa Ilze
  15. Drunka Reinis
  16. Lazdoviča Kristīne
  17. Novosjolova Irina
  18. Barkāne Anda
  19. Gudro Ilze
  20. Čornaja Svetlana
  21. Ābele Iveta
Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte
  1. Boiko Irīna
  2. Balodis Aldis
  3. Čerpinska Marina
  4. Gailis Māris
  5. Kononova Olga
  6. Vība Jānis
  7. Dehtjars Jurijs
  8. Blumbergs Ilmārs
  9. Januševskis Aleksandrs
  10. Šneidere Dace
  11. Lungevičs Jānis
  12. Rijkuris Andris
Rīgas Biznesa skola
  1. Eglīte Inese
  2. Juste Ilona
RTU Daugavpils studiju un zinātnes centrs
  1. Spriņģis Guntis
  2. Stašāne Sandra
RTU Cēsu studiju un zinātnes centrs
  1. Bībere Rita
RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs
  1. Birze Māra
  2. Grietēns Raimonds
RTU Ventspils studiju un zinātnes centrs
  1. Janovskis Vairis
  2. Gobiņa Vineta
Administrācija
  1. Briedis Mārtiņš
  2. Ķēniņš Krists
  3. Štāle Laura
  4. Pētersone Anita
  5. Kučinska Laine
  6. Paule Dace
  7. Strode Solvita
  8. Citskovskis Uģis
  9. Bušovska Inesa
  10. Ivanova Jolanta
  11. Celmiņa Annija
  12. Bunka Edgars
  13. Bisenieks Lauris
  14. Briede Liene
  15. Vēciņa Anita
  16. Kārkliņš Sandis
  17. Kleins Renārs
  18. Rostoka-Bārene Zane
  19. Sondare Aija
  20. Sveržicka Iveta
  21. Pūce Vita
  22. Sveile Sanita
  23. Stūrmane Evija
  24. Zeltiņš Mareks
  25. Jurins Sergejs
Studējošo pārstāvji
  1. Fainziļbergs Vladislavs (AF)
  2. Znotiņš Elvis (BIF)
  3. Ņikiforovs Danīls (BIF)
  4. Vēveris Ralfs (BIF)
  5. Upena Ilona (BIF)
  6. Drozdova Alise (DITF)
  7. Vedļa Karīna (DITF)
  8. Palieks Dāvis (DITF)
  9. Aveniņš Jānis (DITF)
  10. Puķīte Līva (DITF)
  11. Baumane Ieva (ETF)
  12. Gurtiņš Niks (ETF)
  13. Platacis Einārs (ETF)
  14. Celms Rinalds (EVIF)
  15. Dzirne Regīna (EVIF)
  16. Lauva Viesturs (EVIF)
  17. Kalniņa Rema (ETHZF)
  18. Grenenberga-Grīnberga Elīza Aleksandra (IEVF)
  19. Ozola Austra (IEVF)
  20. Lemešonoks Krists (IEVF)
  21. Gulbis Rendijs (IEVF)
  22. Kučinskis Edgars (IEVF)
  23. Šalkovska Gerda (IEVF)
  24. Vaivode Alise (IEVF)
  25. Frēlihs Lauris Emīls (MTAF)
  26. Baumgarte Ilze (MTAF)
  27. Cīrule Dārta (MTAF)
  28. Romanceviča Karlīna (MTAF)
  29. Bule Agnese (MLĶF)
  30. Oliņš Roberts (MLĶF)
  31. Grāvītis Rūdolfs (MLĶF)
  32. Romane Arta (SZC)
  33. Strazda Katrīna (RBS)

RTU Satversmes sapulces priekšsēdētājs Valdis Kokars

RTU Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietniece Inga Lapiņa

Satversmes sapulces sekretāre Anita Pētersone

Universitāte