Valonijas-Briseles reģiona stipendijas

28. janvāris, 2011

Valonijas – Briseles reģions piedāvā Latvijas augstskolu studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem divas stipendijas dalībai franču valodas vasaras kursos.

Tiek piedāvāti divi kursi:
1) Franču valoda un literatūra, kursi notiek no 2011.gada 16.jūlija līdz 5.augustam Briselē;
2) Franču valodas didaktika, kursi notiek no 2011.gada 1. līdz 19.augustam Ljēžā, kursi paredzēti topošajiem franču valodas skolotājiem.

Lai pieteiktos stipendijai, jāiesniedz šādi dokumenti:
1) Aizpildīta pieteikuma veidlapa;
2) Curriculum vitae un motivācijas vēstule;
3) bakalaura vai maģistra diploma un diploma pielikuma kopijas (apstiprināt nevajag). Ja diploms vēl nav saņemts, jāiesniedz augstskolas izsniegts atzīmju izraksts.

Dokumentiem jābūt angļu vai franču valodā. Ja dokumenti būs franču valodā, tad nepieciešams tos iesniegt arī latviešu valodā.

Pieteikšanās termiņš – 2011.gada 29.aprīlis

Dokumenti divos eksemplāros jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050. Vairāk informācijas pa tālruni: 67814331 vai e-pastu: v.lv

Stipendija tiek piedāvāta, pamatojoties uz Latvijas Republikas valdības, no vienas puses, un Beļģijas franču kopienas un Valonijas reģiona, no otras puses, sadarbības līgumu.

28. janvāris, 2011 plkst. 12:56