RTU bezmaksas nodarbībā sniegs konsultācijas vidusskolēniem, kā izvēlēties piemērotāko studiju programmu

17. maijs

Vidusskolēnus, kuriem aktuāla karjeras izvēle, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz bezmaksas tiešsaistes nodarbību «Kā izvēlēties piemērotāko studiju programmu?».

Nodarbība notiks 21. maijā plkst. 14.00–15.30 Zoom platformā.

Nodarbības laikā dalībnieki uzzinās, kur ērtāk atrast informāciju par studiju programmām un kā orientēties informācijas daudzveidībā. RTU karjeras konsultante dalībniekus iepazīstinās ar aktivitātēm, pasākumiem un testiem, kas varētu palīdzēt pārliecināties par savu karjeras izvēli. Dalībniekiem būs iespēja uzdod interesējošus jautājumus par studijām, karjeras izvēli un darba iespējām.

Tāpat būs iespēja iepazīties ar jauninājumu – karjeras izvēles platformu «Orbit8», kas izstrādāta sadarbībā ar RTU. Jaunradītais tiešsaistes rīks piemērots jebkura vecuma cilvēkiem, lai pētītu, kurš saturiskais virziens būtu vispiemērotākais karjeras attīstībai.

Pieslēgties tiešsaistei aicināti ne tikai vidusskolēni, bet arī vecāki, pedagogi un visi interesenti, kuriem ir aktuāla karjeras izvēle. Nodarbība notiks diskusijas, jautājumu – atbilžu formātā, tiks apskatīti profesijas izvēles pamatprincipi un apzinātas grūtības lēmumu pieņemšanas procesā. Karjeras konsultants ieteiks soļus veiksmīgai studiju programmas un profesijas izvēlei.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, rakstot e-pastu

Lai pieteiktu dalību, lūdzam aizpildīt reģistrācijas anketu.

Saite uz nodarbību.

17. maijs plkst. 17:05