Trešo gadu notiks vasaras prakšu konkurss studentiem «Labā prakse»

11. aprīlis, 2011

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un Hipotēku bankas aizsāktais vasaras prakšu konkurss studentiem «Labā prakse», kurā studenti sacenšas par iespēju iziet mēnesi ilgu praksi kādā no vadošajiem uzņēmumiem un saņemt stipendiju. Šogad projekta partneru loks paplašinās un par vasaras prakšu vietām un stipendijām cīnīsies ne tikai RTU, bet arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studenti.

Skatīt galeriju

laba_prakse-2011.jpgOtrdien, 12. aprīlī RTU  notika vasaras prakšu konkursa atklāšanas pasākums, kurā piedalījās RTU rektors Leonīds Ribickis, LLU mācību prorektors Arnis Mugurēvičs, Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane, kā arī studenti un uzņēmēji. Pasākuma laikā tika sniegta informācija par konkursa norises gaitu, uzņēmumiem, kas piedāvā prakses vietas, kā arī parakstīts konkursa nolikums. Pasākumā piedalījās arī studenti, kas iepriekšējos gados izmantoja «Labās prakses» iespējas.

Konkursa «Labā prakse» mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā. Šā gada konkursam varēs pieteikties RTU un LLU studenti no 12. aprīļa līdz 9. maijam, iesniedzot projekta darbu. Konkursā atlasītajiem studentiem vasarā būs iespēja iziet vienu mēnesi ilgu praksi kādā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī saņemt 150 latu lielu stipendiju, kuru nodrošinās Hipotēku banka.

Pagājušajā gadā prakses vietas un stipendijas tika nodrošinātas 29 studentiem, šogad projekta mēroga ir audzis un prakses vietas un stipendijas tiks sarūpētas kopumā 34 studentiem – 25 RTU un deviņiem LLU studentiem.

RTU Studentu parlamentsllu_rtu_hipo.png

11. aprīlis, 2011 plkst. 10:43