Studentu eseju konkursā meklēs idejas eksporta veicināšanai

9. marts, 2010

Jauno uzņēmēju un profesionāļu organizācija JCI (Junior Chamber International) aicina Baltijas valstu augstskolu studentus piedalīties eseju konkursā «Latvijas (Igaunijas/ Lietuvas) nozīmīgākā priekšrocība eksporta kāpināšanai». Eseju iesniegšanas termiņš – 29. marts.

10.03.2010.

Eseju konkurss tiek rīkots saistībā ar starptautisko uzņēmējdarbības konferenci un kontaktbiržu «Baltic Spark», ko JCI organizē 16.–17. aprīlī Rīgā.
Eseju konkurss vienlaikus notiks visās trijās Baltijas valstīs. Latviešu, lietuviešu un igauņu studenti aicināti aktīvi tajā piedalīties, salīdzināt piedāvātās stratēģijas un apmainīties idejām par eksporta attīstību Baltijā.
Esejas varēs iesniegt līdz 29. martam, savukārt konkursa rezultātus organizētāji paziņos 5. aprīlī, publicējot tos konferences mājaslapā un sazinoties ar uzvarētājiem personīgi.

Spēcīgāko ideju autoriem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas būs iespēja piedalīties konferencē un kontaktbiržā «Baltic Spark» un iegūt informāciju un kontaktus savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Papildu informācija par starptautiskās konferences un kontaktbiržas «Baltic Spark» programmu un reģistrāciju skaties mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

9. marts, 2010 plkst. 23:00