Studenti tiek aicināti piedalīties konkursā «Innovating Minds 2009»

28. aprīlis, 2009

Rīgas Tehniskās universitātes studenti tiek aicināti piedalīties Čehijas Republikas Parlamenta Senāta un kompānijas «Česka Hlava» organizētajā konkursā «Innovating Minds 2009», kurš, sadarbībā ar Čehijas Izglītības, Jaunatnes un Sporta ministriju, tiek izsludināts Eiropas jaunrades un inovāciju gada ietvaros. Konkurss tiek organizēts jau otro gadu, ar mērķi motivēt studentus iesaistīties zinātniski pētnieciskajā darbā un attīstīt zinātnes sfēru Eiropā. Studenti savus pētniecības projektus var iesniegt šādās kategorijās:

28.04.2009.

• Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas;
  • Veselības aprūpe un indivīda dzīves kvalitāte;
  • Vides kvalitātes uzlabošana un enerģijas taupīšana;
  • Produktu un tehnoloģiju jaunrade.

Galvenās balvas katrā kategorijā ir 5000 eiro. Darbi jāiesniedz līdz 2009. gada 15. oktobrim un projekta autori līdz iesniegšanas termiņa beigām nedrīkst būt vecāki par 20 gadiem.
Papildu informācija mājaslapā.

28. aprīlis, 2009 plkst. 13:48