Stipendijas projektu īstenošanai Gruzijā un Etiopijā

6. janvāris, 2010

Biedrība «GLEN Latvija» aicina pieteikties stipendiju projekta konkursam, kas piedāvā iespēju iegūt starpkultūru pieredzi un trīs mēnešus izmēģināt savus spēkus kādā attīstības projektā.

06.01.2010.

2010. gadā GLEN piedāvā stipendijas dalībai projektā Gruzijā un projektā Etiopijā. Stipendiju projekta ietvaros dalībniekiem tiks nodrošināta dalība divos sagatavošanas semināros, trīs līdz četru mēnešu darba vizīte projekta valstī un dalība izvērtēšanas seminārā pēc projekta. Pēc atgriešanās Latvijā projektu dalībniekiem būs jāorganizē informējošas un izglītojošas aktivitātes Latvijas iedzīvotājiem.

Gruzijā GLEN projekta dalībnieku uzdevums ir izstrādāt pasākumu menedžmenta koncepciju Boržomi-Karagauli Nacionālajam parkam. Projekta galvenā tēma ir vides daudzveidība un tās saglabāšana.

Etiopijā GLEN projekta dalībnieku uzdevums ir novērtēt izglītības metodes un informāciju tehnoloģiju pieejamību skolās (informācijai dalībnieki varēs izmantot iepriekšējo gadu GTC pētījumu rezultātus). Balstoties uz iegūto informāciju, izstrādāt indikatoru sarakstu, kas atainotu bērnu un informācijas tehnoloģiju mijiedarbību skolas vidē.

Uz stipendijām var pretendēt 21 līdz 30 gadus vecas personas ar labām angļu valodas zināšanām, motivāciju un interesi par globālām norisēm.

Pieteikumi stipendijām jāiesniedz līdz 22.janvārim. Pieteikuma anketu un papildus informāciju iespējams iegūt mājaslapā.

«GLEN Latvija» ir politiski neatkarīga nevalstiskā organizācija, kas darbojas ar mērķi veicināt Latvijas sabiedrības izpratni par pasaules attīstības problēmām. Biedrība organizē projektus attīstības valstīs kopš 2004.gada. Ar dalībnieku uzkrātās pieredzes palīdzību tiek organizētas informējošas un izglītojošas aktivitātes Latvijā.

Papildu informāciju iegūstama, sazinoties ar Jāni Ķirpīti pa tālruni: 26670904 vai e-pastu: .

6. janvāris, 2010 plkst. 9:45