Stipendijas izglītības darbinieku mobilitātei

2. jūnijs, 2009

Akadēmisko programmu aģentūra izsludina pieteikšanos stipendijām izglītības darbinieku mobilitātei uz Īslandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā  finanšu instrumenta Stipendiju grantu shēmā.

02.06.2009.

Grantu shēmas mērķis ir sniegt ieguldījumu cilvēkresursu attīstībā unizglītībā, pilnveidojot zināšanas un veicot sadarbību un partnerībasveidošanu starp Latviju un EEZ/EBTA valstīm.

Pieteikties aicināti valsts, pašvaldību vai privāto vispārējāsizglītības iestāžu pedagogi, augstskolu un koledžu mācībspēki, valstsvai pašvaldību iestāžu administrācijas darbinieki. Stipendijas tiekpiešķirtas dalībai profesionālās pilnveides kursos, skolotāju praksēs,konferencēs, praksēs izglītības iestādēs no 1 līdz 6 nedēļām.

Stipendijas apjoms ir 1600 eiro par vienu nedēļu līdz 3000 eiro par 6 nedēļām.

Konkursa nolikums un iesnieguma veidlapa atrodama Akadēmisko programmu aģentūras mājaslapā www.apa.lv, sadaļā «EEZ mērķfinansējums».

Iesnieguma veidlapa un nepieciešamie pielikumi 2 eksemplāros (oriģināls un kopija) iesniedzami Akadēmisko programmu aģentūrā, Rīgā, Blaumaņa ielā 22, LV 1011 no 2. jūnija līdz 2. jūlijam. Iesnieguma veidlapa jāiesniedz arī elektroniski (CD vai e-pastā ).

Konsultācijas par pieteikšanos var iegūt, rakstot e-pastu vai zvanot pa tālr. 67280138.

RTU Starptautisko attiecību daļa

2. jūnijs, 2009 plkst. 11:00