Starptautiskas biznesa analīzes un uzņēmumu modelēšanas konferences RTU

22. oktobris, 2013
.
.
.

No 2013. gada 5. līdz 7. novembrim Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbībā ar Starptautiskā Biznesa analīzes institūta IIBA Latvijas nodaļu un Latvijas «IT Cluster» rīko starptautisku pasākumu sēriju par biznesa analīzes un uzņēmumu modelēšanas aktuālajiem tematiem.

Pasākumu sēriju 5. novembrī ievadīs 2. starptautiskā «Business and Systems» konference, (BSC 2012), kuru organizē IIBA Latvijas nodaļa un kuras pamatmērķis ir Latvijas un citu valstu biznesa analīzes profesionāļu savstarpējo kontaktu stiprināšana. Konferencē uzstāsies gan vietējie, gan ārzemju profesionāļi, kā arī divi ielūgtie runātāji, notiks paneļdiskusija par uzņēmumu modelēšanas rīkiem.

Pasākumu centrā ir 6. starptautiskā konference «Practice of Enterprise Modelling» (PoEM 2013). PoEM konferencē satiekas uzņēmuma modelēšanas pētnieki un praktiķi, lai apspriestu jaunākās atziņas jomas teorētiskajā izpētē un praksē. Šogad konferencē pētnieki un praktiķi no apmēram 20 valstīm sniegs 40 prezentācijas.

Prezentācijās dominējošās tēmas ir uzņēmumu modelēšanas metodes un rīki, modeļu kvalitāte un mijiedarbība starp uzņēmumu modelēšanu, biznesa procesu pārvaldību, uzņēmumu arhitektūru pārvaldību un informācijas sistēmu izstrādi. 6. novembrī konference sāksies ar uzņēmumu modelēšanas jomas praktiķes Baibas Apines  (PwC, Latvija) pamatreferātu «A New Contract between Business and Business Analysts», bet 7. novembrī konferences darbs sāksies ar Hose Peress Rioss (Valadolidas Universitāte, Spānija) akadēmisko pamatreferātu «Designing Intelligent Enterprises with the Viable Systems Approach».

6. novembrī meistarklasi uzņēmuma arhitektūras iespēju analīzes praktiskajos jautājumos sniegs Kurts Zandkūls (Rostokas Universitāte, Vācija). Konferences rīkošanu atbalsta uzņēmumi «ZZ Dats» un «Port Idea Riga».

Paralēli konferenču sesijām 5. un 6. novembrī jaunākās paaudzes uzņēmummodelēšanas rīkus demonstrēs un ar uzņēmumu modelēšanas labo praksi mūs iepazīstinās «Atoll Technologies» (Ungārija), «No Magic» (Lietuva, ASV), «BOC Group» (Austrija), «QPR» (Latvija, Somija) un «inspired!» (DĀR).

Pasākumu sēriju noslēgs Informācijas loģistikas sesija, kurā tiks demonstrēta informācijas vajadzību noteikšanas metode un tās rokasgrāmata, kā arī īsi iztirzāti informācijas loģistikas veiksmes stāsti no Vācijas un Zviedrijas uzņēmumu pieredzes. Pasākuma noslēgumā ir iecerēts iedibināt pamatu starptautiskiem projektiem informācijas loģistikas jomā. Šo sesiju finansiāli atbalsta Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) no Vācijas Ārlietu ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.

Minēto pasākumu mērķauditorija ir pētnieki, augstākā un vidējā līmeņa IT vadītāji, biznesa arhitekti, biznesa analītiķi, sistēmanalītiķi un citi speciālisti, kam ikdienā ir svarīga modelēšana un tās izmantošana informācijas tehnoloģijas risinājumu ieviešanā un optimizācijā.

Papildu informācija par konferenci, tās programmu un reģistrāciju konferencei.

Saites uz katru pasākumu atsevišķi:
PoEM 2013
BSC 2013
Modelēšanas rīku izstāde
Uzņēmumarhitektūru meistarklase
Informācijas loģistikas seminārs

Uzziņas par konferenci var saņem, zvanot Jānim Grabim 67089594 vai Mārītei Kirikovai 296188383 vai rakstot un u.lv.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

22. oktobris, 2013 plkst. 14:26

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi