Šogad studenti īpaši aktīvi piesakās vasaras prakses vietām

24. maijs, 2010

Trīs dienu laikā kopš Nordea izsludinājusi konkursu uz vasaras studentu praksi, uz 10 vietām pieteikušies jau gandrīz 100 studenti no dažādām Latvijas augstskolām. Ņemot vērā lielo studentu interesi, Nordea paplašina konkursu arī reģionos. Studenti var pieteikties arī uz prakses vietām Nordea filiālēs Daugavpilī, Valmierā, Siguldā un Jelgavā. Pieteikšanās noritēs līdz 28.maijam.

24.05.2010.

Uz vasaras prakses vietām tiek aicināti jaunieši, kuri vēlas iegūt pieredzi šādos bankas departamentos: Sabiedrisko attiecību departamentā, Kredītu administrācijas nodaļā, Kredītu analīzes daļā, Produktu un pakalpojumu attīstības daļā, Privātpersonu parādu atgūšanas un restrukturizācijas nodaļā, Korporatīvajā departamentā, Sekretariātā, Pārdošanas daļā, kā arī Klientu apkalpošanas centros Daugavpilī, Valmierā, Siguldā un Jelgavā.

Jauniešiem tiek dota iespēja iegūt ne tikai praktisku pieredzi sev interesējošā profesijā, bet arī iepazīt citu bankas departamentu darbību. Prakses laikā Nordea nodrošina darbinieku apmācības, pieredzējušu un pretimnākošu prakses vadītāju, kā arī valstī noteikto minimālo atalgojumu un skaidri definē prakses uzdevumus un kritērijus to izvērtēšanai. Prakses ilgums ir līdz pat trīs mēnešiem.

Papildu informācija un pieteikšanās.

24. maijs, 2010 plkst. 10:06