Semināru cikls «Promocijas darba izstrādāšana»

10. oktobris, 2013

17. oktobrī RTU Doktorantūras skolas sāk jaunu semināru ciklu «Promocijas darba izstrādāšana», kas notiks trīs nedēļas pēc kārtas, otrdienās un ceturtdienās, Būvniecības fakultātē, Āzenes ielā 16, 132. auditorijā, no plkst. 18 līdz 20.

Semināru cikls ir sadalīts divās daļās, pirmā daļa vairāk paredzēta pirmo kursu doktorantiem un maģistrantiem, kuri plāno turpināt studijas doktorantūrā, savukārt otrā daļa – pēdējo kursu doktorantiem un doktora grāda kandidātiem.

Semināru cikla pirmās daļas plāns:

1.semināra daļa notiks 17. oktobrī plkst. 18 – «Promocijas darba veidošana», lasīs RTU ETF Telekomunikāciju institūta vadošais pētnieks Vjačeslavs Bobrovs.

Galvenās semināra tēmas:

• promocijas darba struktūra, nepieciešamie elementi;
  • promocijas darba prioritāšu noteikšana;
  • zinātniskās literatūras analīze promocijas darba vajadzībām.

2.semināra daļa notiks 22. oktobrī plkst. 18 – «Promocijas darba veidošanā noderīgierīki», semināru vadīs RTU IEVF Ražošanas un uzņēmējdarbības institūta asistents Leonards Budņiks, kurš 2012./2013. m. g. ieguvis IEVF studentuapbalvojumu «Gada lepnums».

Galvenās semināra tēmas:

• lielo dokumentu būtība un atšķirības;
  • dokumenta sekcijas – būtība un nozīme;
  • dokumenta pamata stili;
  • saraksti un numerācija;
  • attēlu, tabulu un formulu ievietošana un noformēšana;
  • saišu veidošana, dokumenta automatizācija;
  • atsauces;
  • grafiku veidošana – Excel.

Seminārucikla otrajā daļā ir iekļauti semināri: «Promocijas darba iesniegšana aizstāvēšanai: process un kārtība Rīgas Tehniskajā universitātē», kas notiks 24. oktobrī plkst. 17.30, to vadīs RTU Doktorantu studiju daļas vadītājs Lauris Bisenieks un «Kas sagaida doktorantu pēc absolvēšanas», kas notiks 31. oktobrī plkst. 17.30 un to vadīs RTU Būvniecības fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta vadošais pētnieks Kaspars Kalniņš.

Pieteikties semināru ciklam iespējams, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Ja rodas papildu jautājumi, rakstiet: vai zvaniet: 67089040 vai 67089870.

RTU Doktorantūras skola

10. oktobris, 2013 plkst. 15:59