Seminārs par mājokļu renovācijas niansēm

19. aprīlis, 2011

Pasākuma laikā Iepirkuma uzraudzības pārstāvji klātesošajiem sniegs ieteikumus iepirkuma procedūras būvniecībā organizēšanai un būvniecības līguma sagatavošanai, savukārt Ekonomikas ministrijas un Latvijas Būvinženieru savienības pārstāvji uzsvērs būvuzraudzības nozīmi daudzdzīvokļu māju renovācijas projektā.

20. aprīlī plkst. 18 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 317.a auditorijā saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» RTU BUNĪI telpās notiks informatīvs seminārs «Būvniecības iepirkuma un līguma sagatavošana. Būvuzraudzības loma daudzdzīvokļu mājas renovācijā».

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte saistība ar informatīvou kampaņu «Dzīvo siltāk». Šis būs jau astotais pasākums tematiskajā semināru ciklā «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija. Semināru mērķis ir izglītot māju pārvaldniekus par mājokļu renovācijas niansēm un iespējām piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

RTU BUNĪI

19. aprīlis, 2011 plkst. 14:04