Seminārs «Dzīvokļa īpašnieka loma mājokļa renovācijas procesā»

16. maijs, 2011

18. maijā plkst. 18 RTU, Kaļķu ielā 1, 317.a auditorijā, saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk» notiks seminārs «Dzīvokļa īpašnieka loma mājokļa renovācijas procesā».

Pasākuma laikā lektori informēs par dzīvokļa īpašnieka lomu mājokļa renovācijas procesā un savstarpējo attiecību regulējumu daudzdzīvokļu mājā.

Darba kārtībā:

• 18.00–18.40 Dzīvokļa īpašnieka loma mājokļa renovācijas procesā. I. Oša, Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore;
  • 18.50–19.30 Dzīvokļa īpašnieku savstarpējās attiecības kopējā mājā. Ģ. Beikmanis, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs.

Semināru organizē Rīgas Tehniskā universitāte un Ekonomikas ministrija saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk». Šis būs devītais pasākums tematiskajā semināru ciklā «Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja. Apsaimniekošana un renovācija». Semināru mērķis ir izglītot māju pārvaldniekus par mājokļu renovācijas niansēm un iespējām piesaistīt ERAF līdzfinansējumu.

Sīkāku informāciju par pasākumu var saņemt Ekonomikas ministrijā – e-pasts: v.lv vai 67013240.

16. maijs, 2011 plkst. 14:09