Sākot projekta «RTU – Pilsēta pilsētā» īstenošanu, atstāj vēstījumu nākamajām paaudzēm

22. septembris, 2011

Sākot jaunā studiju kompleksa «RTU–Pilsēta pilsētā» pirmās ēkas rekonstrukciju, otrdien, 27. septembrī, plkst. 12 Ķīpsalā, Āzenes ielā 18, ēkas pamatos svinīgi tika atstāts vēstījums nākamajām paaudzēm.

Šī bija pirmā reize, kad klātienē varēja apskatīt, kā top RTU jaunais inženierzinātņu studiju centrs «RTU – Pilsēta pilsētā». RTU aicināja mediju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties svinīgajā pasākumā.

Āzenes ielā 18 atradīsies RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāte, kā arī Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūts, kas pēc rekonstrukcijas durvis vērs jau 2012. gada rudenī. Pēc vēstījuma atstāšanas ēkas pamatos sāksies betonēšanas un montāžas darbi. Būvdarbusveic pilnsabiedrība «Piegādātāju apvienība RBSSKALS, RBSSKALS Būvvadībaun RBSSKALS Būvsabiedrība». Ēkas vizualizāciju izstrādājis SIA «Valeinis un Stepe» arhitekts Ģirts Valeinis.

Pasākuma svinīgā daļa notika būvlaukumā, Āzenes ielā 18.

Svinīgajā pasākumā piedalījās:

• Leonīds Ribickis, RTU rektors;
  • Juris Iljins, RTU Studentu parlamenta prezidents;
  • Gita Rēvalde, Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības departamenta direktore;
  • Edgars Štrauss, AS «RBSSKALS» valdes priekšsēdētājs;
  • Uģis Bratuškins, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes dekāns;
  • Ausma Viļumsone, RTU MLĶF Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta direktore.

Vairāk informācijas par projektu.

RTU Informācijas centrs

22. septembris, 2011 plkst. 23:00