Sagatavošanas kursi ķīmijā vidusskolēniem

17. janvāris, 2014

RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF) organizē sagatavošanas kursus ķīmijā. Nodarbību mērķis ir sagatavot ieinteresētos vidusskolēnus studiju uzsākšanai un sekmīgai turpināšanai RTU, kā arī palīdzēt sagatavoties valsts centralizētajam eksāmenam ķīmijā.

Paredzētas astoņas nodarbības katra četru akadēmisko stundu apjomā, kurās apskatīs ķīmijas pamatkursa izpratnei un apgūšanai nepieciešamās tēmas. Aplūkoto tēmu pilnīgai izpratnei un zināšanu nostiprināšanai skolēniem patstāvīgai risināšanai tiks piedāvāti tematiski uzdevumi, kuru atbildes vajadzēs nosūtīt pasniedzējam elektroniskā veidā. Uzdevumu risināšanas gaitas galvenie aspekti tiks analizēti nodarbību laikā.

Sagatavošanas kursu darba plāns būs pieejams MLĶF mājaslapā sadaļā «Skolēniem» vai https://eduspace.lv.

Kursi notiks no 1. februāra līdz 17. maijam sestdienās no 10.15 līdz 14.45. Starpbrīdis no 11.50 līdz 12.15. Nodarbības notiks Rīgas Tehniskās universitātes Radošo industriju centrā Rīgā, Āzenes ielā 18, 117. auditorijā.

Lai kļūtu par sagatavošanas kursu dalībnieku:

1. elektroniski jāaizpilda elektronisks iesniegums un jānosūta pa e-pastu
2. uzsākot kursus, pirmajā nodarbībā jāiesniedz parakstīts iesniegums (iesniegumu var aizpildīt uz vietas) un jāsamaksā kursu dalības maksa 20 EUR.

Kursu absolventi saņem apliecību.

Papildu informācija par sagatavošanas kursiem ķīmijā:
RTU MLĶ Sabiedrisko attiecību vadītāja
asoc.prof. Inna Juhņeviča