RTU Telpu orientēšanās sacensības pulcējušas teju 200 dalībniekus

18. februāris, 2010

18.02.2010.

Šonedēļ notikušās pirmās telpu orientēšanās sacensības pulcēja teju 200 dalībniekus – sportistus,  studentus, skolēnus.

Sacensībās uzvarēja RTU studente Anetes Midrijāne un Baltijas Starptautiskās akadēmijas students Edgars Sparāns.

Komentējot veiksmīgo startu sacensībās, studentu grupas uzvarētājs Edgars stāsta: «Nebija īpašas taktikas, zināju – ja spēšu ātri paskriet un nepieļaušu kādu kļūdu, varēšu cīnīties par uzvaru finālā!

Savukārt sacensību studenšu grupas uzvarētāja Anete atzīst, ka orientēšanās sports viņai palīdz taktiskajās cīņās vieglatlētikā, kā arī tas ir labs sprinta treniņš interesantā, nebijušā sacensību veidā.

Sacensībās startēja ne tikai studenti, arī skolēni un citi interesenti no visas Latvijas. Dalībnieki atzina, ka telpu orientēšanās sacensības ir interesanta distance, kas Latvijā varētu kļūt populāra, pastāstīja RTU Studentu parlamenta viceprezidente Una Vorma.

Telpu orientēšanās sacensības notika ar RTU Studentu parlamenta atbalstu.

«LETA Video» videosižetu par sacensību norisi iespējams skatīties http://video.leta.lv/ (sižets «Orientēšanās telpās kļūst arvien populārāka» publicēts 16.02.10 plkst.18.39).

RTU Informācijas centrs

18. februāris, 2010 plkst. 9:51