RTU Studentu parlamenta himnas konkurss

16. marts, 2011

Esi radoša personība? Patīk savas radošās izpausmes piefiksēt pierakstu klades malās? Esi profesionālis vai vienkārši talantīgs cilvēks un raksti dzeju vai saceri mūziku? Neturi sveci zem pūra un piedalies!

RTU Studentu parlaments meklē radoši talantīgu personu, kura uzrakstītu RTU Studentu parlamenta himnu. To ierakstīs ierakstu studijā «Sound Division Studios». Aicināts piedalīties ikviens, kurš jūt sevī radošu dzirksti un domā, ka ir spējīgs paveikt šo uzdevumu. Iespējams tieši tavas radošās domas lidojums plaši izskanēs studentu un sabiedrības vidū.

Kas Tev jādara? Ņem nošu lapu, rakstāmo un uzraksti pāris skanīgas rindiņas. Ierasti .wav vai .mp3 formātā nosūti uz e-pastu pieteikumu konkursam un nogādā RTU Studentu parlamentā līdz 17. aprīlim ar norādi «Konkursam RTU Studentu parlamenta himna». Himnas teksts jāiesniedz datorrakstā vienā aploksnē kopā ar audio failu. Iesniedzot darbu konkursam, gan e-pastā, gan uz aploksnes norādi vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

Pirms piedalies konkursā, noteikti iepazīsties ar konkursa nolikumu.

Konkursa nolikums 326.44 Kb

Balvā uzvarētājam būs iespēja ierakstīt kādu no savām dziesmām par brīvu pirmajā pasaules līmeņa skaņu ierakstu studiju kompleksā Baltijas valstīs – «Sound Division Studios» (www.sounddivision.lv).

Papildu informācija:
Mairita Pundure,