RTU notiks seminārs par 7-IP programmas iespējām

5. jūlijs, 2011

Pirmdien, 11. jūlijā, plkst. 14, RTU Būvniecības fakultātē, Āzenes ielā 16/20, 132. auditorijā notiks otrais seminārs par ES Pētniecības un tehnoloģiskās attīstības 7. Ietvarprogrammas iespējām «ES zinātniskās programmas – kādi soļi sperami mērķtiecīgai dalībai EK finansētos pētniecības projektos».

Seminārā tiks aplūkoti labās prakses piemēri un sniegti praktiski padomi veiksmīgai dalībai 7. Ietvarprogrammas projektu pieteikumu konkursā.

Seminārs ir paredzēts ikvienam jaunajam zinātniekam, maģistrantam un doktorantam, kurš vēlas uzzināt, kādas iespējas piedāvā ES Pētniecības un tehnoloģiskās attīstības 7. Ietvarprogramma, kādas ir sadarbības īpatnības un projektu uzsaukumi 2012. gadam, informē Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Semināra darba kārtība 74.32 Kb

Semināram iespējams pieteikties, aizpildot elektronisko pieteikumu anketu šeit.

Seminārs Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisināsies jau otro gadu, un to organizēs Studiju un Zinātnes administrācijas, Nacionālais kontanktu punkts, Transports, Kosmoss, Drošība eksperts, RTU vadošais pētnieks Kaspars Kalniņš sadarbībā ar RTU Doktorantūras skolu.

RTU Informācijas centrs

5. jūlijs, 2011 plkst. 12:03