RTU notiks konference «Informācijas tehnoloģiju novitātes izglītībā 2013»

19. augusts, 2013

Trešdien, 21. augustā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā (Rīgā, Kaļķu ielā 1) plkst. 9 interesenti laipni aicināti apmeklēt konferenci «Informācijas tehnoloģiju novitātes izglītībā 2013», kas notiks saistībā ar izglītības projektu «Start (IT)».

Konferences galvenie temati: kādas zināšanas IT nozarē ir darba devēju pieprasītas, IT izglītības projekts «Start (IT)», drošības risinājumi skolās, HTML5, Latvijas un pasaules IT olimpiāde, e-paraksts u. c.

Konferencē piedalīsies RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) dekāna vietnieks mācību darbā Agris Ņikitenko, «Accenture Latvia» vadītājs Maksims Jegorovs, Latvijas informātikas skolotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Oskars Lūsis, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas informātikas skolotāja Aija Lūse, jauno programmētāju Latvijas komandas vadītājs Mārtiņš Opmanis u. c.

Projekts «Start (IT)» sākts ar mērķi palielināt to skolēnu skaitu, kuri informātikas priekšmetu apgūst padziļināti, radīt skolēnos interesi par IT nozari, kā arī dubultot IT studentu skaitu Latvijas lielākajās augstskolās 3–5 gadu laikā.

Izglītības projekts piedāvā bezmaksas programmēšanas metodisko programmu, kas būs pieejama skolotājiem un skolēniem projekta mājaslapā no septembra. Skolotāji tiek aicināti izmantot šo programmu, lai sāktu fakultatīvā programmēšanas kursa mācīšanu skolās. Projekta galvenā mērķauditorija ir 9.–12. klašu skolēni un informātikas priekšmeta skolotāji.

Reģistrācija konferencei notiek līdz 20. augustam projekta mājaslapā: http://startit.lv/events.

Projektu «Start» organizē RTU, «Accenture Latvia», Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Latvijas Informātikas skolotāju asociācija,  Web & Mobile izstrādes uzņēmums «MAK IT»,  «Junior Achievement – Young Enterprise Latvija».

RTU Informācijas centrs

19. augusts, 2013 plkst. 14:08