RTU notiks diskusija par veselīgu dzīves uztveri

28. maijs, 2009

Šodien, 28. maijā, plkst. 17 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mazajā aulā, Kaļķu ielā 1, notiks diskusija par to, kā iemācīties veselīgi uztvert dzīvi un mazāk raizēties, kā arī tiks prezentēta pasaulslavenās autores Ennas Vilsonas-Šefas grāmata «Noslēpums jeb Meditācijas tiem, kuri raizējas».

28.05.2009.

Grāmatas prezentāciju un publisku diskusiju par veselīgu dzīves uztveri piedāvā apgāds «Kontinents».

RTU notiekošajā diskusijā piedalīsies psihoterapeite Aina Poiša,aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane, japāņu reiki zinātāja SonjaZemīte.

Enna Vilsona-Šefa ir doktore, lektore un skolotāja, kas izveidojusiplaši pazīstamo dzīvesveida skolu «Living in Process», kas ir ceļš uzpilnīgu izveseļošanos, izmantojot savus iekšējos resursus. EnnaVilsona-Šefa ir pārliecināta, ka daudziem cilvēkiem raizēšanās iriemīļots veids, kā pavadīt stundas, dienas, nedēļas, gadus un patmūžus. Raizēšanās notiek par bērniem, naudu, pašcieņu, veselību, parto, ko par viņiem domā citi, par laiku, paaugstināšanu amatā, parnākotni, pagātni, tagadni. Taču, raizējoties par visu, kas var notikt,cilvēks pazaudē svarīgāko – dzīvi, jo tās centrā ir raizes.

RTU informācijas centrs

28. maijs, 2009 plkst. 11:59