RTU Doktorantūras skolas semināru cikls

28. marts, 2011

RTU Doktorantūras skolas semināru ciklā «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs», kurā paredzēts iekļaut četrus zinātnisko publikāciju sagatavošanai, noformēšanai un citiem ar akadēmisko literatūru saistītiem jautājumiem veltītus seminārus. Pirmo semināru vadīja vieslektors no Zviedrijas.

Cikla semināri notiks katru otro ceturtdienu:

• 31. martā – «Kā veidot aktuālu pētījuma projektu ar vērtīgu devumu zinātnei vai ekonomikai?»;
  • 14. aprīlī – «Padomi, kā ātri un efektīvi sākt veidot publikāciju»;
  • 28. aprīlī – «Kā veikt literatūras apskatu – pamatu pētījumam?».

Seminārus vadīs RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Biomateriālu inovācijas un attīstības centra vadošais pētnieks Kārlis Agris Gross.

Semināru norises laiks – plkst. 17.30. Semināru norises vieta – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā.

Katra semināra ilgums – 1,5h.

«Semināru cikls sniegs iespēju iegūt pamatinformāciju par publikāciju izstrādi. Tas galvenokārt palīdzēs tiem doktorantiem, kuri 2010./2011. gada rudens semestrī dažādu apsvērumu dēļ nevarēja apmeklēt studiju priekšmetu «Zinātnisko publikāciju izstrāde atbilstoši starptautiskajām prasībām»,» stāsta Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

RTU Doktorantūras skolas organizētie semināri un intensīvie apmācībaskursi galvenokārt paredzēti RTU doktorantiem un maģistrantiem, kuri plāno turpināt savu pētniecības darbu doktorantūrā.

RTU Informācijas centrs

28. marts, 2011 plkst. 9:00