RTU Biznesa interešu klubs «Portfelis» saņēmis 91 pieteikumu

10. februāris, 2010

Līdz 8. februārim RTU studentiem bija iespēja iesūtīt motivācijas vēstuli, kandidējot dalībai RTU Biznesa interešu klubā «Portfelis» un gada garumā iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību. RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» mērķis ir sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.

10.02.2010.

«Ņemot vērā lielo atsaucību, izvirzīt 40 dalībniekus bija grūtsuzdevums. Esam ļoti gandarīti par studentu atbalstu šai idejai, tāpēcapsveram attīstības iespējas, lai nākotnē piedāvātu bezmaksas neformāloizglītību visiem gribētājiem,» komentē RTU Karjeras centra koordinatoreLiene Jasukeviča.

Mācības tiks organizētas vienu līdz divas reizes nedēļā, gada garumāapgūstot vairāk nekā 20 tēmas, kuras izklāstīs gan RTU lektori, ganpazīstamu uzņēmumu pārstāvji. Pirmā nodarbība notiks jau 18. februārī.

RTU Karjeras centrs

10. februāris, 2010 plkst. 14:03