RTU akadēmiskais personāls pilnveido angļu valodas zināšanas

1. aprīlis, 2019
Foto: pixabay.com

Īstenojot vieno no Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) prioritātēm – internacionalizāciju, vairāk nekā 50 RTU docētāji uzsākuši pilnveidot savas angļu valodas zināšanas. Atkarībā no priekšzināšanu līmeņa, kursi notiek piecās grupās un mācības turpināsies līdz jūnija beigām.

Angļu valodas kursus nodrošina RTU Rīgas Biznesa skola, un trīs mēnešus savas zināšanas papildinās 52 docētāji: 12 dalībnieki apgūs Lowe-Intermediate kursu, tikpat – Intermediate, High-Intermediate līmeni apgūs 11, High-Intermediate 2– deviņi, bet Advanced līmeni – astoņi docētāji.

Internacionalizācija akcentēta RTU Stratēģijā un Attīstības programmā 2014.–2020. gadam. Starptautiskas vides veidošana aptver gan studijas, gan pētniecību. RTU mērķtiecīgas darbības rezultātā ievērojami audzis ārvalstu studentu skaits, veidojot ap 14% no kopējā RTU studentu skaita. RTU mācās studenti no 80 valstīm. RTU sasniegumi internacionalizācijā novērtēti arī starptautiskā līmenī – tieši ārvalstu studentu piesaiste ir viens no visaugstāk novērtētajiem rādītājiem prestižajā reitingā «QS World University Rankings 2019».

Angļu valodas kursi notiek Eiropas Sociālā fonda projekta «Rīgas Tehniskās universitātes personāla stiprināšanas stratēģiskās specializācijas jomās» Nr. 8.2.2.0/18/A/017 ietvaros.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

1. aprīlis, 2019 plkst. 13:12