RTU aicina piedalīties «Latvijas Skolu tehnoloģiju ekspozīcijā 2013»

23. oktobris, 2013

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) laipni aicina visu mācību priekšmetu skolotājus, kā arī citus izglītības darbiniekus un interesentus piedalīties 31. oktobrī un 1. novembrī notiekošajā Latvijas Skolu tehnoloģiju ekspozīcijā («LatSTE 2013»), kuras laikā notiks konference un praktiskās informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) nodarbības vairākās darbnīcās.

«LatSTE 2013» galvenie temati: digitālie mācību materiāli, darba burtnīcu problemātika un iespējamie risinājumi, kā arī projekts «Start (IT)» un programmēšana no 5. līdz 9. klasei.

Ceturtdien, 31. oktobrī, plkst. 10 RTU Lielajā aulā (Rīgā, Kaļķu ielā 1) ar konferenci tiks atklāta «LatSTE 2013», kurā uzrunu teiks RTU mācību prorektors Uldis Sukovskis un piedalīsies RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) dekāna vietnieks mācību darbā Agris Ņikitenko ar referātu par robotu izmantošanu interešu izglītībā, «Accenture Latvia» vadītājs Maksims Jegorovs ar prezentāciju par «Start (IT)».

Savukārt plkst. 14.30 Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā (RV3Ģ) un piektdien, 1. novembrī, plkst. 8.30 RV3Ģ un Latvijas Universitātes (LU) Datorikas fakultātes Programmēšanas katedras laboratorijā «Linux Centrs» notiks praktiskās IKT nodarbībās vairākās darbnīcās, kā arī būs atvērta izstāde ar Latvijas skolotāju, organizāciju un uzņēmumu prezentācijām par to pieredzi, idejām, tehniskajiem risinājumiem, ieviešot IKT izglītības procesā.

«LatSTE 2013» programma «LatSTE 2013» programma 470.96 Kb

LatSTE ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas skolu dzīvē un valsts IKT pasākumu klāstā, kurā katru gadu piedalās no 250 līdz 1200 dalībniekiem. LatSTE mērķi ir: sekmēt sabiedrības zināšanas, daloties pieredzē par IKT izmantošanas iespējām mācību procesā, iedrošināt skolotājus novitātēm, ienest radošumu, sadarbību un inovācijas mācību procesā, izmantojot IKT rīkus.

«LatSTE 2013» organizē Latvijas Informātikas skolotāju asociācija sadarbībā ar RTU un Rīgas Valsts 3. ģimnāziju, atbalsta: «Accenture Latvia», SIA «Baltijas Biroju tehnoloģijas», SIA «Certes.lv», AS «Datorzinību centrs», Eiropas skolu kopiena «eTwinning», Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija, LU, apgāds «Lielvārds», LU Datorikas fakultātes Programmēšanas katedras laboratorija «Linux Centrs», SIA «Microsoft Latvia», Rīgas domes (RD) Izglītības, Kultūras un sporta departaments, RD Informācijas tehnoloģiju centrs, biedrība «Tilde», apgāds «Zvaigzne ABC».

RTU Informācijas centrs

23. oktobris, 2013 plkst. 16:11