RĪGAS TEHNISKĀS UNIVERSITĀTES IZCILIE PANĀKUMI SELL SPĒLĒS

29. maijs, 2010

Šā gada 21.–23. maijā Tartu norisinājās starptautiskās studentu sacensības. Šogad SELL spēlēs startēja 86 komandas no dažādām pasaules valstīm – Ķīnas, Čehijas, Dānijas, Francijas, Grieķijas, Ungārijas, Krievijas, Ukrainas un Zviedrijas. Spēles organizē Baltijas valstis – Somija, Igaunija, Lietuva un Latvija.

29.05.2010.

RTU komandu pārstāvēja 27 studenti – sportisti, kas piedalījās vieglatlētikā, volejbolā, šahā, peldēšanā, džudo un smagumu celšanā (powerlifting).

Lieliskus rezultātus uzrādīja RTU peldētāji, izcīnot 3 zelta, 2 sudraba un 1 bronzas medaļu. Ivars Akmentiņš izcīnīja zelta medaļu 50 metru brīvā stila peldējumā – 24,06, sudraba medaļu 100 m – 53,26 un bronzas medaļu 50 m tauriņstilā – 26,51. Konstantīnam Blohinam zelts 100 m peldējumā uz muguras – 1:00,04 un sudrabs 50m – 27,74.

Izcils bija RTU peldētāju starts 200 metru stafetē brīvajā stilā, kur ar rezultātu 1:46:83 pārspējām peldētājus no Ķīnas (1:47:12). RTU komandas sastāvā Viktorija Landiševa, Aļona Ribakova, Ivars Akmentiņš un Konstantīns Blohins.

Šahisti ar 83 punktiem izcīnīja otro vietu komandu konkurencē (komandas sastāvs – Laura Rogule, Egons Lavendelis, Vitālijs Samoļins).

RTU džudisti Artūrs Burmeistars un Valērijs Meļihovs izcīnīja 5. vietas.

Vieglatlētikā trīssoļlēcējs Pāvels Kovaļovs izcīnīja bronzas medaļu (15.25).

Zelta un bronzas medaļas no SELL spēlēm atveda arī RTU smagumu cēlāji (powerlifting). Jānis Štelmahs svara kategorijā – 82,5 izcīnīja zelta medaļu, savukārt svara kategorijā – 110 kg Imants Sokolovs ierindojās 3. vietā.

Paldies treneriem Dainim Podkalnam, Jānim Alksnim, Brigitai Krievai, Viktoram Bonderam, Albertam Bagojanam, Egonam Lavendelim, par ieguldīto darbu un izcilajiem sasniegumiem SELL spēlēs.

sell2.jpgRTU Sporta klubs

29. maijs, 2010 plkst. 10:48