Rīgas Biznesa skolā notiks starptautiska konference par Latvijas sociāli ekonomisko attīstību

11. janvāris, 2010

Piektdien, 15. janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skolā notiks starptautiska konference par Latvijas tālākās sociāli ekonomiskās attīstības stratēģijām «Latvija krustcelēs: sociāli ekonomiskās attīstības scenāriji un stratēģijas».

11.01.2010.

RTU Rīgas Biznesa skolas mārketinga komunikāciju direktore Ilze Arkliņainformē, ka konference 15. janvārī RTU Rīgas Biznesa skolā (RBS),Rīgā,  Skolas ielā 11, notiks no plkst. 9 līdz plkst. 15.

Konferencē uzstāsies mācībspēki gan no Latvijas, gan ārzemjuaugstskolām – Londonas Universitātes, Tallinas Tehnoloģijuuniversitātes, Sjēnas Universitātes (Itālija), Latvijas Universitātes,Rīgas Stradiņa universitātes, Raritan Valley College, RBS u. c.Runātāju akadēmiskā darbība ir saistīta ar ekonomiskās attīstības jomu,viņiem ir praktiska pieredze darbā ar attīstības valstīm.

Konferences programma pieejama šeit.

Dalība konferencē augstskolu mācībspēkiem un studentiem ir bezmaksas. Reģistrācija konferencei uz e-pastu: .

Konferenci rīko RBS sadarbībā ar RBS Absolventu asociāciju. Konferenci atbalsta Eiropas komisijas pārstāvniecība Latvijā.

RTU Informācijas centrs

11. janvāris, 2010 plkst. 10:02