Projekta «Labā prakse» noslēguma pasākums

14. septembris, 2009

Otrdien, 15. septembrī, notika projekta «Labā prakse» noslēguma pasākums, kura laikā universitātes vadība, prakses devēji, Studentu parlamenta pārstāvji un studenti vērtēja Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu vasaras prakses.

14.09.2009.

Jau ziņots, ka šovasar 10 RTU studentiem bija iespēja doties uzizvēlētai profesijai atbilstošu prakses vietu kādā no vadošajiemLatvijas uzņēmumiem. Ar Hipotēku bankas finansiālu atbalstu studentiprakses veikšanai saņēma stipendijas.

Par inženierzinātņu aktualitātēm, sākot jauno mācību gadu, «Labāsprakses» noslēguma pasākumā pastāstīja RTU kanclers Ingars Eriņš.Savukārt par studentu gaitām prakses norises vietās – projekta«Labā prakse» vadītājs, RTU Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps.

Pasākumā piedalīsies arī prakses devēji – uzņēmēji un studentuprakses vadītāji. Vasaras praksi RTU studenti īstenoja astoņos Latvijasuzņēmumos Rīgā (Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, a/s«SAF Tehnika», SIA «GRUNDFOS Pumps Latvia», SIA «OptiCom», valsts a/s«Elektronisko sakaru direkcija», valsts a/s «Latvijas Dzelzceļš»), Cēsīs (SIA «VAR C»), Rēzeknē (SIA RKF «NOOK LTD»).

«Labā prakse» stipendijas saņēma desmit konkursa kārtībā atlasītiRTU studenti. Prakses darbus uzņēmumos studenti veica jūlijā. Katrsstudents vasaras prakses laikā saņēma mēneša stipendiju Ls 160 vai Ls240 apmērā. Konkursu «Labā prakse» izsludināja Hipotēku banka,sadarbojoties ar RTU Studentu parlamentu un nodibinājumu RTU Attīstībasfonds.

Papildu informācija par RTU studentu gaitām laikrakstā «Ludzas zeme» un laikrakstā «Latgales Vietējā Avīze».

RTU Informācijas centrs

14. septembris, 2009 plkst. 11:58