Praktiskais seminārs «Prezentēšanas prasmes un prezentācijas sagatavošana»

31. oktobris, 2013

Ceturtdien, 7. novembrī, 17.30 Āzenes ielā 16, 132. auditorijā, norisināsies praktiskais seminārs «Prezentēšanas prasmes un prezentācijas sagatavošana». Semināru vadīs RTU lektors Oskars Priede. Paredzamais semināra ilgums – 2h.

Doktoranta ikdiena nav iedomājama bez sasniegto rezultātu prezentācijas gan universitātē, gan dažāda līmeņa konferencēs, tāpēc uzstāšanas prasmes nepieciešams pilnveidot.

Prezentācijas laikā ir jāizprot klausītājs, pasniedzot sevi interesanti un aizraujoši, tajā pašā laikā aktīvi komunicējot ar auditoriju – šie ir aspekti, kas raksturo labu uzstāšanos.

Seminārā ietvertās tēmas:

• prezentācijas jēdziens, pamatnoteikumi;
  • atšķirīgām auditorijām atšķirīgas prezentācijas (lekcijas, konferences, biznesa vide);
  • runas izpildījuma un neverbālās komunikācijas nozīme pār runas saturu; teikuma loģiskā analīze;
  • datorprezentācija kā uzstāšanās atbalsta rīks.

Semināra laikā tiks doti praktiski padomi un instrumenti veiksmīgas prezentācijas veidošanā. Pirms semināra tā apmeklētājiem ieteicams padomāt, kas tiek sagaidīts no semināra, un sev interesējošos jautājumus sūtīt uz .

Seminārs paredzēts ne tikai doktorantiem, bet ikvienam interesentam.

Pieteikšanās semināram līdz 6. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Uzņēmumi un organizācijas pilnveido prezentēšanas prasmes, piedaloties Oskara Priedes organizētajos kursos www.runaskursi.lv.

Papildu jautājumi par semināru rakstot: vai zvanot pa tālruni: 67089040.

Seminārs tapis sadarbībā ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta «Atbalsts RTU doktora studiju īstenošanai» (Vienošanās Nr. 2009/0144/1DP/1.1.2.1.2/09/IPIA/VIAA/005) atbalstu.

RTU Doktorantūras skola

31. oktobris, 2013 plkst. 14:23