Piesakies semināram «SP Akadēmija 2010»

25. janvāris, 2010

Seminārs «SP Akadēmija 2010» notiks no 19. februāra vakara līdz 21. februāra pēcpusdienai. Tas paredzēts RTU 1. un 2. kursa studentiem  – aktīviem, enerģiskiem, piedzīvojumu alkstošiem, ar trakām idejām un vēlmi tās īstenot.

25.01.2010.

«SP Akadēmija» ir nestandarta mācību seminārs, kas aptver ne tikai studiju, sociālās vides, zinātnes un administratīvo lietu jautājumus, bet arī nodrošina iespēju radoši izpausties, parādīt un pierādīt savas inženiera prasmes, kā arī – ne mazāk svarīgi – atpūsties.

Realitātes piedzīvojumu seminārā «SP Akadēmija 2010» redzēsi,  kā darbojas universitāte, dzirdēsi, ko studentiem sniedz universitāte, varēsi  spriest, ko universitātei vajadzētu darīt labāk, un pārliecināsies, kā tu vari iesaistīties universitātes notikumu ietekmēšanā. Semināra noslēgumā viesosies RTU administrācija, lai atbildētu tieši uz taviem āķīgajiem jautājumiem. Baumo, ka  vienam no administrācijas pārstāvjiem ļoti garšo kartupeļu pankūkas, atbrauc un uzzini, kurš tas ir!

Iepatikās? Aizpildi pieteikuma anketu un nosūti to uz e-pastu:
vai nogādā to personīgi RTU SP birojā, Kaļķu ielā 1–324/326. Pieteikumu gaidīsim līdz 11. februāra plkst. 23.59. Ilgi nevilcinies, jo vietu skaits ir ierobežots!

Tiekamies «SP Akadēmijā 2010»!

25. janvāris, 2010 plkst. 10:42