Pagarināts Open Mind stipendiju pieteikumu iesniegšanas termiņš

23. oktobris, 2009

Pieteikšanās termiņš Open Mind stipendijai ir pagarināts līdz 30. oktobrim. RTU studenti aicināti pieteikties konkursam un pretendēt uz Ls 500 stipendiju.

23.10.2009.

Stipendijai var pieteikties studējošie bez akadēmiskajiem parādiem, kas 2009./2010. akadēmiskajā gadā studē pilna laika klātienes pamatstudiju 2. kursā un tie, kas 2010./11. akadēmiskajā gadā turpinās studijas pilna laika klātienes pamatstudiju 2. vai 3. kursā.

Stipendiju pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pētnieciskā darba projekts (3–5 lpp. apjomā). Ja komisija projektu atzīst par vienu no labākajiem, pretendents tiks aicināts piedalīties 2. kārtā, kuras laikā pretendentam saskaņā ar pētnieciskā darba projektu konsultantu vadībā būs jāizstrādā pētījums (30-50 lpp. apjomā).

Astoņu labāko pētījumu autoriem tiks piešķirta stipendija Ls 500 apmērā. Kopumā Open Mind stipendiju konkurss izsludināts 16 Latvijas augstskolās.

Konkursa darbus iespējams apvienot ar kursa vai bakalaura darba tēmām un izstrādi. Katrai tēmai ir savs pieredzējis mentors, kas darba izstrādes gaitā dalīsies savā pieredzē un zināšanās, tādējādi palīdzot Tev savienot akadēmiskās zināšanas ar praktisko vidi.

Sīkāka informācija šeit.

23. oktobris, 2009 plkst. 9:33